نقش استارت آپ‌های حوزه بیمه در اقتصاد خانواده
نقش استارت آپ‌های حوزه بیمه در اقتصاد خانواده رئیس بیمه مرکزی گفت: حضور استارت آپ‌ها در حوزه بیمه نقش مؤثری در هزینه کرد خانواده‌ها دارد.
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، غلامرضا سلیمانی امیری رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به پوشش‌های بیمه‌ای در کشور، گفت: ایران جزء کشورهایی است که انواع پوشش‌های بیمه‌ای در آن توسعه داشته است و آنها امروز تبدیل به دغدغه مردم شده‌اند.
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه استارت آپ‌ها به نوآوری کمک می‌کنند، اظهار داشت: به کمک استارت آپ‌ها می‌توان درآمد خوبی را کسب کرد زیرا آنها از سطح امنیت و نفوذ سرمایه گذاری خوبی برخوردار هستند.
وی درباره چتر بیمه‌ای در کشور، گفت: امروز چتر بیمه‌ای در سطح کشور ایجاد شده است که به کمک استارت آپ‌ها می‌تواند گسترش پیدا کند.
سلیمانی امیری با اشاره به اهمیت بیمه در میان افراد جامعه، گفت: استارت آپ‌ها می‌توانند در هزینه‌ های بیمه‌ای برای خانواده‌ها و همچنین بازاریابی و ارزش‌های نوین کمک بسیاری کنند. اکنون 10 استارت آپ بیمه‌ای فعالیت می‌کنند و وضع مناسبی برای پایش اطلاعات داریم.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید