مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

08/27 1396
دیپروتد آدینه به خرید می گذرد ! می توانید با کمپین آدینه به خرید بامیلو، همزمان با تمام دنیا در کمپین بزرگ خرید با تخفیف های باور نکردنی آدینه سیاه همراه باشید و خرید کنید. بامیلو امسال نیز همانند سه سال گذشته، به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی بزرگ در ایران حراآدینه - بلک فرایدی را برگزار می کند و به تمام مشتریان خود این امکان را می دهد تا آدینه خود را به خرید بگذرانند و در حراآدینه همراه بامیلو باشند.
آدینه به خرید بامیلو به یاد ماندنی خواهد شد

تب آدینه به خرید امروزه به سرتاسر دنیا راه یافته است. شاید عبارت «بلک» به معنای سیاه چندان خوشایند نباشد. اما با بومی سازی های انجام شده، می دانیم آدینه به خرید یا همان حراآدینه در بامیلو، به معنای یک روز پرمنفعت خرید و یک حراجی بزرگ است.
سومین آدینه به خرید در ایران : حراآدینه 1396 بامیلو

بعد از موفقیت های بزرگ فروشگاه اینترنتی بامیلو در برگزاری آدینه سیاه در دو سال پیش، ما به عنوان اولین برگزار کننده آدینه به خرید در کشور ایران، برای سومین سال متوالی در ایران حراآدینه را برای شما برگزار می کنیم. کمپین بزرگ حراآدینه در سال 1396 در روز های 3 و 4 آذر 96 برگزار می شود. حراآدینه 96 با حمایت ایرانسل و با همراهی اسنپ، اسنپ فود، پین تا پین و اسکانو برگزار می شود که از هر سال، آدینه زیباتری را برای شما عزیزان به خرید بگذرانیم. شرکت خدمات ارتباطاتی ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای کشور، بزرگ ترین همراه حراآدینه 96 است. علاوه بر ایرانسل، اسنپ، اسنپ فود، اسکانو و پین تا پین نیز بامیلو را در این event بزرگ همراهی می کنند. بنابراین، ایرانیان برای سومین سال پی در پی امکان شرکت در Black Friday و خرید محصولاتی با تخفیف بسیار ویژه که دورباستر Doorbuster نامیده می شوند را دارند.
یک فرصت بسیار عجیب برای خرید !

این روز آدینه بر خلاف تصور عمومی چندان هم تیره نیست. به همین منظور ما در بامیلو این رویداد بزرگ را ایرانی کرده ایم و آن را حراآدینه نامیده ایم تا بتوان این آدینه را به خرید سپری کرد.

امروزه کسانی که با این مفهوم آشنا شده اند، می دانند:

    «آدینه به خرید؛ فرصتی طلایی برای خرید کردن»
   
    آدینه به خرید بامیلو، عملا اولین و موفق ترین کمپین بزرگ در ایران بود که event بلک فرایدی یا آدینه سیاه را همزمان با سر تا سر دنیا برگزار کرد. بعد از بازار اینترنتی بامیلو، فروشگاه های اینترنتی کوچک و بزرگ دیگری هم اقدام به برگزاری این کمپین به تقلید از بامیلو کردند که به دلیل تکراری بودن، هرگز موفقیت حراآدینه را کسب نکردند و نتوانستند با تخفیف های استثنائی بلک فرایدی مانند آیفون 8 با تخفیف ویژه و پلی استیشن سونی با قیمت تنها 545 هزار تومان و بسیاری تخفیف های داغ و رویایی دیگر رقابت کنند.
اولین باش تا کامروا شوی

بامیلو از انجا که اولین و بزرگ ترین برگزار کننده کمپین بلک فرایدی با عنوان "حراآدینه" برای گذراندن آدینه در ایران به خرید بود، بعد از 3 سال، محبوبیت بسیار بالایی را به دست آورد و توانست این فرهنگ را نهادینه کند.
دورباستر ها در آدینه به خرید درو می شوند !

    در اصطلاح اقتصادی، به طور معمول کالا با تخفیف بسیار ویژه در ساعات اولیۀ کاری فروشگاه ارائه می شود. تخفیف بسیار ویژه محصولاتی داغ، مهم و به روز هستند که در نوع خود «بهترین» به حساب می آیند. هنگامی که این کالاها شامل تخفیف غیر منتظره­ ای شوند، به یک «تخفیف بسیار ویژه» تبدیل می­شوند.
    از نظر ریشه شناسی، این عبارت از دو کلمۀ «در» (Door) و «شکن» (buster) تشکیل شده است. علت این نامگذاری، شکستن در ها به سبب سرازیر شدن سیل مشتریان به فروشگاه ها برای به دست آوردن کالا با تخفیف بسیار ویژه است.
    تخفیف بسیار ویژه می تواند هر نوع کالایی باشد. از لوازم الکترونیک و مد گرفته تا لوازم خانه و لوازم آرایشی. از نمونه های معروف و جهانی چنین تخفیفی می توان به گوشی های آیفون و کنسول های بازی اکس-باکس و پلی استیشن اشاره کرد. هدف از فروش چنین کالاهایی، جذب بیشتر مشتریان به فروشگاه و فروش بیشتر تخفیف های خرد است.
    — بامیلو بلاگ

در واقع دورباستر ها کالاهایی مانند پلی استیشن، آیفون و بسیاری کالاهای پر طرفدار دیگر هستند که با تخفیف بسیار ویژه عرضه می شوند و خریداران به سرعت نور همه را درو می کنند!

از آدینه به خرید جا نمانید...منبع :
لینک :
کد مطلب: 960827686
تاریخ و زمان انتشار: 27 آبان 1396, 03:19
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/686
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • انتشار كارنامه نتایج اولیه و انتخاب رشته‌ كارشناسی ارشد ناپیوسته
 • آمار انواع حمله های phishing در سال 2017
 • دو مسیر پویایی کسب‌وکار‌ ایران
 • 7 استارتاپ که در سال 2017 با سرمایه کلان از بین رفتند
 • زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتر غرب‌کشور
 • نظام نامه نمایشگاه مطبوعات منتشر شد
 • اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶
 • بزرگ‌ترین هک‌های تاریخ آی‌فون
 • حراجمعه
  دسته بندی: اخبار || تگ های مطلب :
  نظرات: 0 1396/08/27
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت