آموزش سئو SEO مقدماتی تا حرفه ای
چطور با رعایت 437 مورد میتوان در گوگل اول شد؟ افزایش بازدید ترافیک سایت از طریق موتورهای جستجوی گوگل چطور با رعایت 437 مورد میتوان در گوگل اول شد؟ افزایش بازدید ترافیک سایت از طریق موتورهای جستجوی گوگل

درباره دوره سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو

 و اما SEO سئو، صد در صد خیلی شده که در مورد اینکه چطور باید به نتایج صفحه اول گوگل بروید کلی با خودتان فکر کرده اید. در مورد سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و گوگل از این طرف و آن طرف ده ها مطلب خوانده اید. با وجود اینکه هر روز صدها مقاله،  تعداد بالایی ویدیو و دوره  های آموزشی با هدف شناخت بیشتر این موضوع ایجاد می شود ولی تعداد کسانی که واقعاً متخصص باشند و راهبرد سئو و سئو محتوایی را بدانند خیلی کم است. با توجه به تعداد کثیر خوانندگان وب پارسی در سالهای اخیر و ورود وبسایت های بسیار زیاد  به فضای وب ،رقابتی وحشتناک برای کسب نتایج بالاتر گوگل و کسب بیشترین تعداد بازدیدکننده شکل گرفته است.

اهمیت سئو (  Search Engine Optimization)  از همین جا بیشتر معلوم میشود که وبسایتهایی که در نتایج گوگل رتبه بالاتری دارند، کسب و کارهای با تعداد مشتری بیشتر و در نتیجه پایدارتر هستند.

به همین دلیل است که در زمان حاضر متخصصین سئو ، دارای درآمد بالایی هستند و همه شرکت ها خواهان جذب سئو مستر های حرفه ای هستند .چرا که با ایجاد یک راهبرد ساختار یافته سئو و محتوا ضمن کسب بیشترین تعداد بازدیدگر ، به دلیل پایداری و کم خرج بودن این حوزه ، SEO جزو بهترین کانال های جذب ترافیک سایت است.

در این کلاس سئو با اصول سئو، تکنیک ها و ترفند های بهینه سازی فوری ،  ابزار های آنالیز سایت، راهکارهای نگهداری سایت در نتایج اول و راهبرد محتوایی SEO و مقدماتی کاربردی از هک رشد سئو آشنا خواهید شد.

در یک کلام همه نکاتی که برای شماره یک شدن در گوگل  باید بدانید را خواهید آموخت.
در این دوره چه مبانی را فرا خواهید گرفت؟

مبانی که در این دوره به آنها پرداخته خواهد شد، سئو داخلی ، سئو خارجی ، سئو و بازاریابی محتوا، سئو و لینک سازی، سئو و انتخاب کلمات کلیدی ، تاثیر شبکه های اجتماعی بر SEO، سئو موبایلی ، ابزارهای سئو – آنالیز سایت – آنالیز آمار ورودی برای اصلاح سایت و بهینه سازی راهبرد محتوا ،اصول بهینه سازی در طراحی سایت  هستند.
این کلاس برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی که وب سایتی دارد یا میخواهد کسب و کاری در اینترنت داشته باشد  باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد.
پیشنیاز های دوره:

 آشنایی نصبی با وبلاگنویسی و شبکه های اجتماعی می تواند مفید باشد؛ اما این دوره به نحوی طراحی شده است که هر کسی با هر میزان از دانش که وارد دوره میشود همگام با دوره تمامی مسائل مطرح شده در دوره را از ابتدا تا سطح حرفه ای بیاموزد.

دوره  پیشگام اول از  نقشه راه پرورش متخصص سئو


جایگاه

مقدماتی ، متوسط


سطح

چهار جلسه


مدت زمان
سرفصل های دوره:    تحقیقات عمقی کلمه کلیدی (Keyword Research)
    کلید واژه ها و مفاهیم کلیدی Keywords
    دشواری کلمات کلیدی Keyword Difficulty
    اهداف كليدي Keyword Objectives
    فهرست شروع کننده Starter List
    اصلاح و توسعه Modifiers & Extenders
    ترکیب و ادغام Mix & Merge
    گوگل ترافیک Google Traffic
    کلمات کلیدی بینگ Bing Keywords
    ابزارهای تحلیل Analysis Tools
    پرسنای مشتری customer persona
    بخش بندی مشتری Segment
    گردآوری Compile
    بینگ کامپایل Bing Compile
    تجزیه و تحلیل Analyze
    راهبرد های فنی سئو
    خرید دامنه
    دامنه قدیمی
    دامنه جدید
    ساب دامنه و ساب فولدر
    میزبانی Hosting    
    وب مستر Webmaster
    فایل Htaccess
    txt
    Sitemap بهینه
    سئو قالب سایت
    سئوی ساختاری سایت
    سئوی داخلی سایت On Page Optimization
    تاکتیکهای SEO Myths
    متا داده Meta Data
    کانونیکال Canonical
    غنی سازهای صفحه نتایج Schema و Rich Snippets
    گوگل Authorship
    آمار نویسنده
    داده های ساختاری Structured Data
    بهینه سازی کلید واژه Keyword Optimization
    سطح خواندن Reading Level
    پیوند داخلی Internal Linking
    امتیازات اضافی Additional Points
    کاهش بانس ریت Bounce Rate
    افزایش Time on site
    سئو محتوا
    اصول بازاریابی محتوا Content Marketing
    راهبرد محتوا Content Strategy
    مقام و اعتبار Quality
    تعاملیت محتوا Authority & Reputation
    محتوای معتبر Authoritative Content
    محتوای قابل اعتماد Reputable Content
    گوگل پسند Google Want
    محتوای عالی The Right Content
    افزایش CTR
    تیترنویسی خلاق CopyWriting
    لینک سازی با کیفیت Link Building
    لینک های بد
    لینک های مختلف
    تأیید پیوند
    ساختمان لینک
    لینک های داخلی
    توزیع محتوا
    لینک های خارجی
    سئوی وردپرس Yoast
    سئو و شبکه های اجتماعی  Social Signals
    الگوریتم های جستجوگر گوگل
    فاکتورهای مهم سئو
    ترفندهای سئو کلاه خاکستری و هک رشد سئو

چرا حتماً باید در این دوره ثبت نام کرد؟

برای اولین بار به بررسی دقیق ابزارهای آنالیز سایت، کلمات کلیدی ، پردازش اطلاعات آماری وب سایت که برای بهینه سازی سایت و بینشگیری از مشتریان لازم است پرداخته خواهد شد.در این کلاس برای نخستین دفعه ترفندها و نکات سری سئو (SEO Tips & Tricks) معرفی و بررسی می شود. مسأله اساسی در این دوره این است که هدف پرورش متخصصین واقعی سئو است. کسانی که بتوانند علاوه بر  بازرسی و رسیدگی به محتوا ، ساختار سایت را نیز بر اساس فاکتورهای گوگل اصلاح کنند.
مزایای یادگیری سئو در دوره مانستر شو:

مهارت خود را افزایش میدهید


کسب و کار خود را گسترش میدهید


در هزینه های تبلیغات صرفه جویی میکنید

با به روز ماندن دانش بهینه سازی وب سایت با جدیدترین شیوه ها و تحقیقات ، بر روی خود و حرفه خود سرمایه گذاری  میکنید .


این مسیر یادگیری جدید به شما خواهد آموخت که یک راهبرد سئو برای کسب و کار خود بسازید، چطور برای سایت خود بک لینک بسازید و چطور از وبلاگنویسی برای سئو و بهبود کسب و کارتان استفاده کنید.


با ایجاد یک راهبرد سئو و بهینه سازی ماندگار ، به صفحه اول گوگل راه پیدا کرده و ترافیک رایگان کسب خواهید کرد. این ترافیک هم پایدار تر است و هم نرخ تبدیل بیشتری برای شما  ارمغان خواهد آورد.
چه کسانی باید بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو (SEO) نیاز دارند؟

هر فردی که تجارتی پویایی از طریق اینترنت بخواهد راه بیاندازد، باید سایت و وبلاگ خودش را  برای موتور های جستجو و مخصوصاً گوگل بهینه سازی کند. هدف نهایی  یک کسب و کار شخصی یا بزرگ کسب حداکثری کاربران اینترنتی می باشد.تحقیقات نشان داده است که اغلب کاربران اینترنت، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق موتور های جستجو پیدا میکنند. اگر شما یک سایت دارید یا در حال طراحی یک وبسایت هستید باید بهینه سازی سایت خود را از مرحله طراحی تا پیاده سازی سیستم محتوایی  در اولویت قرار دهید. چرا که SEO شما را در بازار متمایز خواهد کرد.
سوالات متداول
آیا این دوره گارانتی دارد؟
-بله. در پایان دوره در صورتی که از دوره نزمین ها بودید و این دوره برای شما کارا نبود می توانید درخواست بازستانی هزینه را بفرمایید.
آیا کمک هزینه پرداختی وجود دارد؟
بله- در صورتی که نیاز به کمک هزینه برای ثبت نام دارید یا تمایل به پرداخت اقساتی دارید با ما تماس بگیرید.
آیا در پایان دوره ، دی وی دی آموزش مجازی دوره ها را دریافت خواهم کرد؟
البته چرا که نه! همه چیز مهیاست تا شما همیشه ، ترفندهای سئو ی این آموزش رو همراهتون داشته باشید
آیا در حین دوره یا پس از آن میتوانم از خدمات مشاوره و سیگنال سئو استفاده کنم؟
شما در کانال ، گروه مخصوص دوره عضو خواهید شد و به عنوان هدیه ، دسترسی به سایت متخصصین سئو فراهم خواهد شد. به علاوه ، شرکت کنندگان در این دوره میتوانند به رایگان از یک جلسه 1 ساعته مشاوره سئو ، به ارزش 470،000 هزار تومان استفاده کنند.
نکات قابل توجه این کارگاه سئو:

دوره های سوپر پیشرفته سئو در حال آماده سازی است که در آن تمامی راز های هک رشد سئو و هک کلاه خاکستری رونمایی خواهد شد. شرکت کنندگان این دوره صد در صد برای حضور در دوره سوپر پیشرفته ، مشمول 35% تخفیف خواهند شد. برای حفظ یکپارچگی حاضرین در آن دوره حتماً آزمون گرفته خواهد شد. افرادی که در دوره فعلی حاضر باشند در صورتی که در تمامی کلاسها فعال باشند خواهند توانست آزمون ورودی را با موفقیت طی کنند. نکته دیگر تضمین برگزار نشدن دوره رازهای گوگل تا شش ماه خواهد بود تا شرکت کنندگان آن دوره بتوانند با خیال راحت در گوگل بالا بروند.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید