مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

09/27 1397
رپورتاژ آگهی چیست؟ تعرفه‌ها و بهترین سایت‌هایی که می‌توانید در آنها بازاریابی محتوا کنید. 
رپورتاژ آگهی چیست؟ تعرفه‌ها و بهترین سایت‌هایی که می‌توانید در آنها بازاریابی محتوا کنید.

رپورتاژ آگهی  (Advertorial) مقاله‌ای است که با هدف معرفی محصول و خدمات نوشته می‌شود، درواقع تبلیغی برای محصول شما می‌باشد که علاوه بر معرفی محصول، اطلاعات و دانشی مفید در رابطه با محصول و موضوعات جانبی آن ارائه می‌دهد. به زبان ساده رپورتاژ آگهی تبلیغ محصول شما به‌صورت نامحسوس می‌باشد.

چرا از رپورتاژ آگهی برای تبلیغ محصول خود استفاده کنیم؟


امروزه حجم انبوه تبلیغات به شکل سنتی مخاطب را از این شکل تبلیغات خسته و کلافه کرده است و مخاطب به دنبال محتوای مفید و کاربردی می‌باشد که رپورتاژ آگهی این نیاز را برآورده کرده است، مخاطب در مقابل وقتی که برای مطالعه رپورتاژ صرف می‌کند حداقل اطلاعاتی مفید در زمینه مورد علاقه خود به‌دست می‌آورد و باعث می‌شود که توجه به تبلیغ  نیمه کاره رها نشود.

 

چطور رپورتاژ آگهی تاثیرگذار بنویسیم؟

نباید در متن رپورتاژ  به طور مستقیم به محصول اشاره شود، سعی کنید از اصطلاحات رایج تجاری و تبلیغاتی استفاده نکنید. تصاویر و ویدئوهای مرتبط تأثیر متن را دو چندان می‌کند. در صورتی رپورتاژ شما موفق خواهد بود که مخاطب از عنوان تا پاراگراف آخر مقاله را مطالعه کند و  خسته نشود، جذابیت متن رپورتاژ در این است که در عین سادگی و قابل فهم بودن، مفاهیم و اطلاعات جدیدی را به مخاطب ارائه دهد. اگر متن جذاب باشد و مخاطب را تا انتهای مقاله همراه کند در انتها مخاطب به دنبال راهی برای ارتباط با شما خواهد بود و در اینجا شما راه‌های ارتباطی خود را عنوان خواهید کرد.

 

رپورتاژ آگهی خود را در کدام سایت منتشر کنیم؟

مناسب‌ترین سایت برای انتشار رپورتاژ آگهی شما، سایتی است که محتوای آن با محتوای مقاله شما و محصولی که قصد معرفی آن را دارید مطابقت داشته باشد، این باعث می‌شود که مخاطب به یک‌باره با تغییر محتوا و فرم در مطالب سایت مواجه نشود.

اگر از صفحه‌ای که مطالب آن با مقاله شما مرتبط است، لینک‌هایی به رپورتاژ و یا سایت خود داشته باشید به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو کمک کرده و باعث می‌شود لینک رپورتاژ شما در نتایج بالاتر موتور جستجو نشان داده شود.

سایت دیپروتد (deeprooted.ir)   این امکان را به شما می‌دهد که لینک مستقیمی به رپورتاژ یا سایت خودتان، از صفحات مرتبط داشته باشید.

 

قیمت درج رپورتاژ آگهی با 5 لینک فالوو + (یک هفته لینک ویژه از تمامی صفحات)   700 هزار تومان

قیمت بک لینک ماهیانه  50 هزار تومان


منبع :
لینک :
کد مطلب: 9017
تاریخ و زمان انتشار: 27 آذر 1397, 00:09
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9017
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • دوره آموزشی طراحی وبسایت front & back end
 • سمینار اقتصاد مخوف ایران 2
 • دوره جامع جهش
 • من می توانم بهره وری کسب و کار شما را 3 برابر کنم
 • دوره 49 روزه فن بیان و سخنوری - 49 روز برای تغییری بزرگ
 • دوره غیرحضوری سخنرانی و فن بیان
 • دوره غیرحضوری تسلط بر اهداف
 • چگونه یک رپرتاژ آگهی مؤثر بنویسیم
 • رپورتاژ آگهی دیپروتد چیست
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت