رمز موفقیت جوانان ، پشتکار و کارتیمی است
رمز موفقیت جوانان ، پشتکار و کارتیمی است 
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در دیدار با نخبگان و معتمدین استان البرز؛
رمز موفقیت جوانان ، پشتکار و کارتیمی است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در دیدار با دبیر و اعضای مجمع معتمدین و تنی چند از جوانان نخبه استان ضمن تاکید بر آموزه های دینی به ویژه اخلاص در کارها گفت: رمز موفقیت جوانان در هر کاری پشتکار و کار تیمی و هم افزایی است.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در این نشست تنی چند از جوانان نخبه استان با اشاره به توانمندی ها و موفقیت های خود در عرصه ملی و بین المللی خواستار توجه مسئولین به ایده های قابل اجرا توسط مدیران شدند.
نادر ثناگومطلق در ادامه این جلسه توکل و اعتماد داشتن به خداوند را لازمه هرکاری دانست و افزود: با توکل به خدا ، قوت قلب و آرامش روحی و اعتماد به نفس ایجاد می شود که این موضوع باعث پیشرفت در کارها خواهد شد.
وی ادامه داد : سیاست دولت بر بسترسازی و حمایت از ظرفیت های بخش خصوصی است و ما هم در این راستا نسبت به واگذاری فرآیند های اجرایی  به بخش خصوصی اهتمام داریم و تلاش خود را برای ایجاد بستر مناسب جهت فعالیت بخش خصوصی فراهم کرده ایم.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید