مدیران در پروژه ها مدیریت سبز را در نظر بگیرند
مدیران در پروژه ها مدیریت سبز را در نظر بگیرند
معاون وزیر ارتباطات؛
برای تکمیل پروژه های ICT از ظرفیت مدیران استانی استفاده کردیم / مدیران در پروژه ها مدیریت سبز را در نظر بگیرند
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات، به استفاده از ظرفیت مدیران کل ICT استان ها برای تکمیل پروژه های مجتمع های ICT تاکید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه گزارش پیشرفت پروژه های ICT با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و حسین بنازاده مشاور و مدیر پروژه های ICT و جمعی از مشاوران پروژه ها در محل وزارت ارتباطات برگزار شد.

معارفی در این جلسه بعد از ارائه گزارش وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در 8 استان کشور، با اشاره به وضعیت بازار و شرایط اقتصادی کشور، گفت:  با توجه به این شرایط اولویت ما عدم توقف پروژه ها بود و تمام تلاش خود را برای این منظور انجام دادیم و پروژه ها پیشرفت خوبی داشته است.

وی با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام پروژه های مجتمع های ICT در استان ها، افزود: برای ادامه و تکمیل پروژه ها از ظرفیت مدیران استانی استفاده کردیم.

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات از مشاورین و دست اندرکاران پروژه های مجتمع های ICT استان ها خواست در این پروژه ها به موضوع صرفه جویی در مصرف آب و مدیریت سبز توجه داشته باشند و برنامه های برای این منظور در نظر بگیرند.

بر اساس همین گزارش، در این جلسه گزارشی از وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در 8 استان کشور از آبان ماه سال 97 تا آذرماه سال جاری ارائه شد.

همچنین، در بخش دیگری از این جلسه مشاورین پروژه های ICT  سوالات خود درباره برگزاری مناقصات و انجام قرارداد ها را با کارشناس حقوقی سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کردند
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید