مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
06/23 1398
دومین رویداد استارت‌آپ مچ دانشگاه شریف برگزار می‌شود
 دومین رویداد «استارت‌آپ مچ» ۱۸ و ۱۹ مهرماه با هدف جذب نیروی انسانی متخصص برای استارت‌آپ‌ها و مجموعه‌های دانش‌بنیان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش دیپروتد از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد دومین دوره از رویداد استارت‌آپ مچ را به منظور جذب نیروی متخصص برای تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها برگزار کند. در این رویداد، زمینه‌ای فراهم شده تا صاحبان استارت‌آپ و شرکت‌های شتابدهی شده طی دو روز و در چند کارگاه آموزشی با مضامین تی‌سازی، مسائل تقسیم سهام، مصاحبه و رزومه‌نویسی آشنا شوند.

این رویداد طی دو روز در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ مهرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. در بخش استارت‌آپی و تیمی در روز اول، تیم‌ها به ارائه زمینه کاری خود و اهداف و فضای تیم می‌پردازند افراد حاضر با آن تیم آشنایی اولیه پیدا کنند. همچنین در روز دوم رویداد تیم‌ها و افراد طی فرآیندی با یکدیگر مصاحبه و صحبت مستقیم خواهند داشت و به عبارتی با یکدیگر مچ می‌شوند. همچنین در هفته برگزاری رویداد و هم‌زمان با نمایشگاه کار به مدت یک هفته کارگاه‌های آموزشی با موضوعات منابع انسانی برای استارت‌آپ‌ها و سایر مسائل جذب و استخدام نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این رویداد به تمامی تیم‌ها سه ماه زیرساخت و فضای ابری رایگان داده می‌شود، همچنین منتور‌شیپ و مشاوره منابع انسانی رایگان از دیگر مزایای شرکت در این رویداد است. لازم به ذکر است؛ در بخش افراد متخصص نیز کارگاه‌های آموزشی جهت آموزش تیم‌سازی، مصاحبه، رزومه نویسی، لینکدین و … در نظر گرفته شده است.

فراهم کردن نیروی جوان، جویای رشد و متناسب برای استارت‌اپ‌ها، آشنایی دانشجویان با مسائل منابع انسانی استارت‌آپ‌ها و امیدآفرینی در میان دانشجویان برای ماندن در کشور و خلق ارزش از مهم‌ترین ویژگی‌های این رویداد دو روزه است. آخرین مهلت ثبت‌نام دهم مهر ۹۸ اعلام شده است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت karafarini.sharif.ir مراجعه کنند
منبع :
لینک :
کد مطلب: 9631
تاریخ و زمان انتشار: 23 شهریور 1398, 14:05
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9631
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • عرضه اولیه شاروم
 • حمایت از حضور استارتاپ‌ها در تلویزیون توسط توسکا
 • دوره جامع هوش کارآفرینی
 • کارگاه آموزشی مانیتورینگ کسب‌وکار
 • کارگاه آموزشی مقاله نویسی ISI
 • مهاجرت کاری به استرالیا، آموزش جامع و کاربردی
 • دوره جامع جهش
 • نظام نامه نمایشگاه مطبوعات منتشر شد
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  دومین رویداد استارت‌آپ مچ دانشگاه شریف برگزار می‌شود
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها