دومین رویداد استارت‌آپ مچ دانشگاه شریف برگزار می‌شود
دومین رویداد استارت‌آپ مچ دانشگاه شریف برگزار می‌شود
 دومین رویداد «استارت‌آپ مچ» ۱۸ و ۱۹ مهرماه با هدف جذب نیروی انسانی متخصص برای استارت‌آپ‌ها و مجموعه‌های دانش‌بنیان در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش دیپروتد از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد دومین دوره از رویداد استارت‌آپ مچ را به منظور جذب نیروی متخصص برای تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها برگزار کند. در این رویداد، زمینه‌ای فراهم شده تا صاحبان استارت‌آپ و شرکت‌های شتابدهی شده طی دو روز و در چند کارگاه آموزشی با مضامین تی‌سازی، مسائل تقسیم سهام، مصاحبه و رزومه‌نویسی آشنا شوند.

این رویداد طی دو روز در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ مهرماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. در بخش استارت‌آپی و تیمی در روز اول، تیم‌ها به ارائه زمینه کاری خود و اهداف و فضای تیم می‌پردازند افراد حاضر با آن تیم آشنایی اولیه پیدا کنند. همچنین در روز دوم رویداد تیم‌ها و افراد طی فرآیندی با یکدیگر مصاحبه و صحبت مستقیم خواهند داشت و به عبارتی با یکدیگر مچ می‌شوند. همچنین در هفته برگزاری رویداد و هم‌زمان با نمایشگاه کار به مدت یک هفته کارگاه‌های آموزشی با موضوعات منابع انسانی برای استارت‌آپ‌ها و سایر مسائل جذب و استخدام نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این رویداد به تمامی تیم‌ها سه ماه زیرساخت و فضای ابری رایگان داده می‌شود، همچنین منتور‌شیپ و مشاوره منابع انسانی رایگان از دیگر مزایای شرکت در این رویداد است. لازم به ذکر است؛ در بخش افراد متخصص نیز کارگاه‌های آموزشی جهت آموزش تیم‌سازی، مصاحبه، رزومه نویسی، لینکدین و … در نظر گرفته شده است.

فراهم کردن نیروی جوان، جویای رشد و متناسب برای استارت‌اپ‌ها، آشنایی دانشجویان با مسائل منابع انسانی استارت‌آپ‌ها و امیدآفرینی در میان دانشجویان برای ماندن در کشور و خلق ارزش از مهم‌ترین ویژگی‌های این رویداد دو روزه است. آخرین مهلت ثبت‌نام دهم مهر ۹۸ اعلام شده است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت karafarini.sharif.ir مراجعه کنند
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید