توضیح شرکت ملی پست درباره خبر توزیع کارت های سوخت
توضیح شرکت ملی پست درباره خبر توزیع کارت های سوخت 
توضیح شرکت ملی پست درباره خبر توزیع کارت های سوخت
روز گذشته خبری با عنوان ” ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می شود کجا می رود؟” به نقل از خبرگزاری ایسنا در فضای مجازی منتشر شد که شرکت ملی پست لازم دانست به منظور رفع ابهام موضوع، توضیح زیر را ارائه کند.

روز گذشته خبری با عنوان ” ۹ میلیاردی که از مردم گرفته می شود کجا می رود؟” به نقل از خبرگزاری ایسنا در فضای مجازی منتشر شد که شرکت ملی پست لازم دانست به منظور رفع ابهام موضوع، توضیح زیر را ارائه کند. نخست آنکه شرکت ملی پست این خدمت را همانند سایر خدمات نیابتی خود از جانب دیگر دستگاه ها به هموطنان ارائه می دهد.

دوم آنکه همانطور که مدیر عامل محترم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نیز اذعان داشته مبلغ ۱۰ هزار تومانی که پست هنگام توزیع کارت های سوخت از مردم دریافت می کند به حساب این شرکت واریز می کند. مرور دقیق خبر ایسنا البته گویای این موضوع بوده اما انتشار ناقص خبر درفضای مجازی این ابهام را بوجود آورده که شرکت ملی پست وجه را دریافت کرده است.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید