مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

11/1 1397
رویداد سامیکس با محوریت معرفی استارت آپ‌ برتر کشور
سامیکس رویدادی ملی است که با هدف رشد ایده‌ها، پرورش استارتاپ‌ها و ساخت کمپانی‌ها و بازار‌های در حا‌ل توسعه، میان استارت آپ‌های برتر کشور برگزار می شود. طی برگزاری این رویداد از 250 تیم ثبت نام شده در شهرهای شیراز، اصفهان و تهران، 10 تیم، به عوان تیم برگزیده انتخاب می‌شوند و در مرحله نهایی به رقابت می پردازند تا استارت آپ برتر کشور انتخاب شود.

سرمایه‌گذارانی که با سامیکس در ارتباط هستند تلاش کنند تا روی استارت آپ‌های مستعد کشور سرمایه‌گذاری کرده تا محصول خود را به بازارهای جهانی برسانند. رویداد سامیکس می‌تواند محفلی باشد تا شرکت‌کنندگان با فضای استارت آپی آشنا شده و در این فضا شبکه سازی کنند. همچنین مواردی چون استفاده از پنل‌ها و سخنرانی‌های مرتبط با حضور افراد شناخته شده در این اکوسیستم از دیگر مزایای این رویداد به شمار می‌رود.

مرحله نهایی این رویداد با حضور ده تیم منتخب استارتاپی، مورخ 3 بهمن ماه از ساعت 14 الی 18 در تهران، مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی (ظرفیت 700 نفر) برگزار خواهد شد تا استارتاپ برتر ایران شناخته شود و جایزه ۳۰ میلیون تومانی رویداد را به دست آورد.

رویداد سامیکس در سه شهر تهران، اصفهان و شیراز به فاصله زمانی مختلف برگزار می‌شود و حامیان رویداد تهران دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده فارابی، ایرانسل،صبا ویژن هستند. حامیان دو شهر اصفهان و شیراز هم به ترتیب فضای کاری اشتراکی آبی سفید،اتاق بازرگانی اصفهان و رکز نوآوری دانشگاه شیراز، شتابدهنده کوانتوم هستند.

سخنرانان رویداد نیز دکتر امیر ناظمی (رییس سازمان فناوری اطلاعات)، مهندس دزفولی (مدیرعامل شرکت ایرانسل) و دکتر پرند (ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی) هستند.

زمان و مکان برگزاری رویداد نیز به این شرح است:چهارشنبه ۳ بهمن ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در شهر تهران، ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، سالن ۷۰۰ نفره مرکز همایش های بین المللی ابوریحان.


منبع : دیجیاتو
لینک :
کد مطلب: 9198
تاریخ و زمان انتشار: 1 بهمن 1397, 18:11
واژگان کلیدی: آرش پارساپور
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9198
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • معرفی برترین استارتاپ‌های CES 2019
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • کودک آنلاین جشنواره ای برای ایجاد فرصت های نو
 • چین با جاده ابریشم دیجیتال، سیلیکون ولی را نشانه گرفته است
 • انتشار كارنامه نتایج اولیه و انتخاب رشته‌ كارشناسی ارشد ناپیوسته
 • کارخانه تولید استارت‌آپ
 • 7 استارتاپ که در سال 2017 با سرمایه کلان از بین رفتند
 • اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶
 • رویداد سامیکس با محوریت معرفی استارت آپ‌ برتر کشور
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت