مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

11/1 1397
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با بیان این‌که واریز بسته حمایتی دولت به حساب بیمه‌شدگان پس از تأیید سازمان هدفمندی انجام می‌شود گفت: اگر سیستم بانکی دچار اشکالی نشود، تا شامگاه امروز تمامی واریزها انجام خواهد شد.


رحیم اردلان، معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در خصوص بیمه‌شدگان مشمول سبد حمایتی دولت افزود: تمامی بیمه‌شدگانی که حقوق کمتر از سه میلیون تومان دریافت می‌کنند مشمول این بسته هستند و تعداد آنها 6 میلیون و 150 هزار نفر است.

وی در خصوص شناسایی و تأیید بیمه‌شدگان مشمول بسته حمایتی دولت گفت: دیتا توسط سازمان تأمین اجتماعی شناسایی شد و در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت و کنترل شد و در نهایت پس از تأیید سازمان هدفمندی یارانه‌ها به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

اردلان افزود: در لیست بیمه‌شدگان واجد شرایط کمک دولت، بیمه‌شدگان اجباری، اختیاری، حرف و مشاغل آزاد و مقرری‌بگیران بیمه بیکاری وجود دارد. از امروز واریز اعتبار بسته حمایتی افراد تحت پوشش بیمه سازمان تأمین اجتماعی آغاز می‌شود و اگر سیستم بانکی دچار اشکالی نشود، تا شامگاه امروز تمامی واریزها انجام خواهد شد؛ در غیراین‌صورت این مرحله از طرح بسته حمایتی تا پایان فردا (یکشنبه 30 دی ماه جاری) به اتمام می‌رسد.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: لیست بیمه‌شدگانی که برای سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ارسال شده است افرادی هستند که از فروردین لغایت مهر سال جاری شاغل بودند و در این مدت به سازمان تأمین اجتماعی لیست حق بیمه پرداخت کرده‌اند.

وی اظهار داشت: بسته حمایت بیمه‌شدگان نقدی است و به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود. البته مبلغ آن ثابت نیست و به بُعد خانوار بستگی دارد. خانوارهای یک‌نفره یکصد هزار تومان، خانوارهای دونفره 150 هزار تومان، خانوارهای سه‌نفره 200 هزار تومان، خانوارهای چهارنفره 250 هزار تومان و خانوارهای 5نفره به بالا 300 هزار تومان دریافت می‌کنند.

اردلان در مورد خانوارهایی که بیش از یک نفر از آنها شامل بسته حمایتی دولت باشند گفت: سهمیه هر خانوار فقط یک بسته حمایتی است.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در خصوص کسانی که بسته حمایتی را دریافت نکنند و در مورد عدم دلیل دریافت آن سؤال داشته باشند، گفت: این افراد از روز دوشنبه می‌توانند با ارسال پیام به سامانه #4*4* وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسخ خود را دریافت کنند، همچنین مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی نیز با شماره تماس 1420 آماده پاسخ‌گویی به بیمه‌شدگان در مورد بسته حمایتی هستند.منبع:خبرگزاری تسنیم

منبع :
لینک :
کد مطلب: 9126
تاریخ و زمان انتشار: 1 بهمن 1397, 04:33
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9126
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • سلطان چک
 • زلزله کرمانشاه را لرزاند - آخرین وضعیت
 • اجرای بسته حمایتی دولت به کجا رسید
 • شناسایی زنان سرپرست خانوار برای بیمه‌
 • اشتغال آفرینی بانوان سرپرست خانوار رویکرد اصلی دولت دوازدهم
 • باید وابستگی به مواد اولیه خارجی کمتر شود
 • زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتر غرب‌کشور
 • اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶
 • واریز بسته حمایتی ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی
  دسته بندی: اخبار || تگ های مطلب :
  نظرات: 0 1397/11/1
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت