برگزاری نخستین رویداد هماوردی نو در صنعت پلاستیک و پلیمر
اولین رویداد هماوردی‌ نو از سلسله رویدادهای نوآفرین در صنعت پلاستیک و پلیمر در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود.
معاونت کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد، اولین رویداد همآوردي نو ازسلسله رویدادهاي نوآفرین را در حوزه صنعت پلاستیک و پلیمر برگزار کند.
این رویداد حاصل همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزي تهران و مرکز فن بازار ملی ایران است که با هدف معرفی فناوري‌هاي مورد نیاز و به روز به صنعتگران و فعالان حوزه پلاستیک و پلیمر برگزار می‌شود.
 در این رویداد چندین فناوري کاربردي در حوزه پلاستیک و پلیمر در پنل تخصصی ارائه و توسط خبرگان و سرمایه‌گذاران بررسی و امکان‌سنجی می‌شود. در این رویداد زمینه گفت‌وگوی مستقیم و تبادل‌نظر و تجربه برای فعالان کسب‌وکارهای نوین و فناورانه با صاحبان صنعت فراهم است.
فعالان اقتصادی علاقمند در حوزه‌های فناوری نوین و استارت‌آپ‌ها و صنعتگران حوزه پلاستیک و پلیمر که تمایل دارند در این رویداد حضور داشته باشند، می‌توانند با ثبت‌نام از طریق لینک زیر، حضور خود را اعلام کنند و در این مراسم شرکت کنند.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید