برگزاری کارگاه آموزشی کسب و کار دیجیتال از ایده تا راه اندازی
برگزاری کارگاه آموزشی " کسب و کار دیجیتال از ایده تا راه اندازی"در سازمان جهاددانشگاهی استان یزد    

دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی استان یزد در نظر دارد، کارگاه آموزشی " کسب و کار دیجیتال از ایده تا راه اندازی" برگزار کند.
 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان در نظر دارد کارگاه" کسب و کار دیجیتال از ایده تا راه اندازی" را 30 آبان ماه برگزار کند.
همچنین در این کارگاه فراگیران با "چگونگی راه اندازی کسب و کار آنلاین"، "استفاده درست از شبکه های اجتماعی"، "طریقه صحیح نمایش دادن محصولات و ضرورت استفاده از دنیای دیجیتال" به مدت 4 ساعت آشنا می شوند.
علاقه مندان به ثبت نام در این کارگاه می توانند به صورت حضوری به دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی استان یزد به آدرس : یزد، بلوار شهیدان گمنام، سازمان  جهاد دانشگاهی استان یزد، ساختمان امام علی طبقه دوم مراجعه نموده و یا از طریق سایت www.jdyazd.ac.ir اقدام کنند.
گفتنی است؛ مهلت ثبت نام تا تاریخ 29 آبان می باشد، متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 31622009-035  (در ساعات اداری) تماس بگیرند.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید