مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

08/3 1397
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اختصاص بخشی از نمایشگاه باکوتل به پاویون ایران با برگزارکنندگان نمایشگاه مذکور به توافق رسیده و در نظر دارد این فضای اختصاصی را در اختیار شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های ایرانی قرار دهد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ارتباطات و نوآوری‌های حوزه ICT و اجلاس جانبی آن با عنوان «باکوتل» از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ آذرماه سال جاری در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار می‌شود.

سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد: «نمایشگاه باکوتل بستر مناسبی است تا کسب و کارهای نوپا آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه کنند.» این فرصت برای شرکت های دانش بنیان ایرانی برای حضور در بازار روبه‌رشد آذربایجان و به‌تبع آن کشورهای حوزه‌ی C.I.S درخور توجه است.

با توجه به حضور موفق و گسترده شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه‌های گذشته و با هدف حضور منسجم و اثربخش نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه سال جاری ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای اختصاص بخشی از نمایشگاه به پاویون ایران با برگزارکنندگان نمایشگاه مذکور به توافق رسیده و در نظر دارد این فضای اختصاصی را در اختیار شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپای ایرانی قرار دهد.
شرایط حضور علاقه‌مندان در باکوتل

براین اساس از کلیه علاقه‌مندان حضور در این رویداد دعوت شده است حداکثر تا تاریخ ۷ آبان ماه سال جاری نسبت به ارسال سوابق ، توانمندی‌ها و اطلاعات تماس کسب و کار خود به پست الکترونیکی bakutel@ito.gov.ir اقدام کرده تا گزینش شرکت‌های واجد شرایط از سوی دبیرخانه رویداد (مستقر در سازمان فناوری اطلاعات ایران) صورت پذیرد.

طبق اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران ، هزینه‌های سفر و اقامت برعهده شرکت‌کنندگان خواهد بود. در ضمن با توجه به هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با صندوق نوآوری و شکوفایی ، شرکت های دانش بنیان می‌توانند از تسهیلات آن صندوق برای حضور در رویداد مذکور استفاده کنند.
ecomotive.ir, مهسا رستمی
منبع : ecomotive.ir
لینک :
کد مطلب: 8664
تاریخ و زمان انتشار: 3 آبان 1397, 12:37
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/8664
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • چین با جاده ابریشم دیجیتال، سیلیکون ولی را نشانه گرفته است
 • بیانیه انجمن صنفی کسب‌ و کارهای اینترنتی در اعتراض به روند فیلترینگ استارتاپ ها
 • زمینه همکاری ایران و سوئیس برای توسعه استارتاپ‌ها فراهم است
 • ضعف مشاوره ای، عامل نابودی 90 درصد کسب و کارهای نوپا
 • دو مسیر پویایی کسب‌وکار‌ ایران
 • نظام نامه نمایشگاه مطبوعات منتشر شد
 • اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶
 • شناسایی ۸هزار کانال تلگرامی ضدامنیت ملی
 • فراخوان حضور شرکت‌های ICT در نمایشگاه باکوتل اعلام شد
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت