همایش علمی بررسی علل و پیامد‌های کودک آزاری در ایران
همایش علمی بررسی علل و پیامد‌های کودک آزاری در ایران همایش علمی بررسی علل و پیامدهای کودک آزاری در ایران با حضور پژوهشگران آسیب شناسی جامعه در دانشگاه کاشان برگزار شد.

عضو هیات علمی دانشگاه کاشان در همایش علمی با موضوع بررسی علل و پیامدهای کودک آزاری در ایران در دانشگاه کاشان کودک آزاری را یکی از آسیب های شایع در کشور دانست و گفت: توجه به حقوق کودکان ضرورتی پیشگیری ناپذیر است.
مهران سهراب زاده افزود:وقتی در جامعه بستر آرامش و امنیت لازم برای کودکان فراهم نباشد کودکان از لحاظ روانی واخلاقی دچار اختلالات گوناگونی می شوند.
فرشته قاسمی دبیر همایش پیشگیری از کودک آزاری هم گفت: کودکان دارای حق حیات هستند و از شعور و درک بالایی نسبت به مسائل برخوردار هستند که باید از نظر جسمی و روانی مورد حمایت خانواده و جامعه قرار گیرند.
در این همایش موضوع هایی همچون انواع کودک آزاری، نقش مشاوره و مددکار در کاهش کودک آزاری، بررسی صلاحیت والدین در حضانت کودک، اهمیت آموزش خانواده ها در جلوگیری از کودک آزاری در محیط های اجتماعی، جایگاه اورژانس اجتماعی در مقابله با این پدیده ارزیابی شد.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید