مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

07/7 1397

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور جذب سرمایه برای شرکت‌های نوپا، استارتاپ‌ها و ایده‌ها با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و استارتاپی کشور، رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکیشن‌های دریایی را در حاشیه چهارمین جشنواره ملی دریا برگزار می‌کند.

اسماعیل قادری‌فر، رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اعلام این خبر افزود: این رویداد در آبان ماه سال جاری همزمان با چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت در محل باغ موزه دفاع مقدس با حضور سرمایه‌‏گذاران و شرکت‌های نوپا، استارتاپ‌ها و ایده‌پردازان این حوزه برگزار می‌شود.

وی درباره اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبان ایده و استارتاپ­‌ها با سرمایه­‌گذاران است که در دو بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ‌ها و ایده‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارتاپ­‌ها) برگزار می‌­شود و استارتاپ‌­ها می‌­توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران دسترسی داشته باشند.

قادری‌فر افزود: سرمایه­‌گذاران نیز پس از برگزاری جلسات خصوصی، بررسی استارتاپ­‌ها و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه‌گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد.

وی درباره اهمیت برگزاری این رویدادها گفت: یکی از خلأهای زیست‌بوم نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت‌ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ اپلیکیشن‌های دریایی تلاش دارد این زمینه را برای شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها برای سرمایه‌پذیری از یک طرف و برای سرمایه‌گذاران شرکت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم کند.

مهلت استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا برای ثبت‌نام در این رویداد تا 19 مهرماه خواهد بود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت www.irandarya.com مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 76251224 ، 76251231 و 5 – 66028963 تماس حاصل کنند.
منبع : تهران (پانا)
لینک :
کد مطلب: 8058
تاریخ و زمان انتشار: 7 مهر 1397, 07:07
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/8058
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • استارت آپ ویکند اوتر» 23 الی 25 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود
 • انتشار كارنامه نتایج اولیه و انتخاب رشته‌ كارشناسی ارشد ناپیوسته
 • زمینه همکاری ایران و سوئیس برای توسعه استارتاپ‌ها فراهم است
 • ضعف مشاوره ای، عامل نابودی 90 درصد کسب و کارهای نوپا
 • 7 استارتاپ که در سال 2017 با سرمایه کلان از بین رفتند
 • زمین‌لرزه ۷.۳ ریشتر غرب‌کشور
 • نظام نامه نمایشگاه مطبوعات منتشر شد
 • اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۶
 • رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکشن‌های دریایی برگزار می‌شود
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت