مهلت ارسال اثر به جشنواره پژوهش فرهنگی سال تمدید شد
مهلت ارسال اثر به جشنواره پژوهش فرهنگی سال تمدید شد گروه ادب ــ فراخوان پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد.

براساس این اعلام، پژوهشگران، نویسندگان، استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا ۱۵ دی‌ماه فرصت دارند تا آثار پژوهشی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. علاقه‌مندان به ارسال اثر باید به صفحه جشنواره پژوهش فرهنگی سال (دوره پانزدهم) در سایت ricac.ac.ir مراجعه و پس از تکمیل فرم ثبت‌نام در جشنواره، اثر پژوهشی خود را ارسال کنند.
چنانچه اثر مورد نظر، طرح پژوهشی است، باید گواهی انجام طرح پژوهشی ضمیمه و به نشانی ertebatat@ricac.ac.ir ایمیل شود. نویسندگان و ناشران کتاب‌های پژوهشی نیز دو نسخه از کتاب خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
یادآور می‌شود، دبیرخانه جشنواره تهران، در خیابان ولیعصر، پایین‌تر از میدان ولیعصر، خیابان دمشق، شماره ۹، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، مدیریت ارتباطات پژوهشی قرار دارد.
جستجو در سایت
تبلیغات
درباره ما

مجله اینترنتی دیپروتد نشریه مجازی بر بستر اینترنت به مسائل آموزشی و مقالات پیرامون کسب وکار های نوپا یا استارت آپ ها و سبک زندگی است فعالیت و محتوای مطالب ارائه شده در سایت همه بیشتر در حوزه مدیریت، کارآفرینی ، روانشناسی ،اقتصادی و فناوری اطلاعات است نام اصلی دیپروتد "ریشه های عمیق " با مجوز رسمی از هیات نظارت برمطبوعات مشغول به فعالیت است

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید