مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

10/3 1397
اعلام فراخوان جشنواره فجر هنر‌های سنتی و صنایع دستی با توجه به استقبال هنرمندان صنایع دستی از برگزاری دو دوره جشنواره فجر هنر‌های سنتی و صنایع دستی، فراخوان سومین جشنواره فجر هنر‌های سنتی و صنایع دستی اعلام شد.
به گزارش دیپروتد به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ بر اساس فراخوان اعلام شده، هنرمندان صنایع دستی تا ۲۵ دی ۹۷ فرصت دارند، آثار خود را برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند.

آثار ارسالی به این جشنواره باید مبتنی بر شیوه‌های تولید صنایع دستی خلق شده باشد و مهم‌ترین شاخص انتخاب آثار، وجوه متمایز صنایع‌دستی از لحاظ طراحی، کیفیت اجرا، اصالت نشان (برند) و هویت و کاربرد خلاقانه است و هر هنرمند مجاز به ارسال ۵ اثر از جدیدترین محصولات هنری است.

آثار ارسالی نباید در جشنواره‌های پیشین به نمایش در آمده باشد.

همچنین آثار ارسالی باید دارای شناسنامه (نام اثر، معرفی تکنیک، مواد مورد استفاده، نام سازنده اثر) باشند.

متقاضیان باید تصویر آثار خود را به همراه اطلاعات اثر شامل نام اثر، تکنیک، نام سازنده اثر، شهر و شماره تلفن ثابت و همراه، نشانی دقیق پستی را تا تاریخ ۲۵ دی ۹۷ به نشانی ichtotarvij@gamil.com ارسال کنند.

انتخاب آثار در دو مرحله صورت می‌پذیرد، در مرحله اول تصاویر توسط شورای هنری بررسی شده و در مرحله دوم اصل آثار به انتخاب داوران، به نمایشگاه راه خواهد یافت.

پذیرفته شدن آثار در مرحله اول به معنای راه یابی به نمایشگاه نبوده و آثار نهایی در مرحله دوم توسط هیأت داوران انتخاب خواهند شد.

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۵ دی ۹۷ است و نتایح اولیه یکم بهمن اعلام خواهد شد و در تاریخ ۱۷ بهمن ضمن اعلام نتایج نهایی مراسم تقدیر از برگزیدگان نیز برگزار خواهد شد.

به ۶ هنرمند برگزیده نشان سرو زرین ویژه جشنواره فجر صنایع دستی به همراه جایزه غیر نقدی و به ۶ هنرمند دیگر دیپلم افتخار اعطا خواهد شد.

خانه هنرمندان به عنوان محل نمایش آثار برگزیده انتخاب شده است.

همچنین متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی تقاطع خیابان آزادی و بزرگراه یادگار امام، سازمان میراث فرهنگی، معاونت صنایع دستی، دفتر توسعه و ترویج مراجعه کنند و یا با شماره ۶۱۰۶۳۴۱۹ تماس بگیرند.

به نمایش گذاردن آخرین دستاورد‌های صنایع دستی و هنر‌های سنتی، آشنایی با هنرمندان جوان و کشف استعداد‌های نو در عرصه صنایع دستی و ایجاد بستری برای مواجهه بی واسطه مخاطبان با آثار صنایع دستی و ارتباط با هنرمندان از مهمترین اهداف این جشنواره است.
منبع :
لینک :
کد مطلب: 9025
تاریخ و زمان انتشار: 3 دی 1397, 16:01
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/9025
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • مهلت ارسال اثر به جشنواره پژوهش فرهنگی سال تمدید شد
 • کودک آنلاین جشنواره ای برای ایجاد فرصت های نو
 • هشتمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود
 • هالووین چیست؟؛ نگاهی به ریشه ها و تاریخچه این مراسم
 • اطلاعیه در رابطه با انتشار مقاله های کاربران
 • اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران
 • جشنواره داستان یک مذاکره
 • جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر
 • اعلام فراخوان جشنواره فجر هنر‌های سنتی و صنایع دستی

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
   
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت