--- معرفی برترین سایت های اقتصادی

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما دیپروتد راهکار و ترفند استارت اپ علوم اخبار دانش رویداد کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب
07/19 1396
دیپروتد معرفی برترین سایت های اقتصادی 
معرفی برترین سایت های اقتصادی شامل قیمت آنلاین ارز، طلا و دلار1-همبستگییه طلا، جواهر و سکه تهران (www.tgju.org)

شبکه اطلاع رسانی همبستگییه طلا، جواهر و سکه تهران یکی از کامل ترین سایت های اقتصادی با بخش و ابزار های متنوع است، قیمت آنلاین و لحظه به لحظه انواع ارز ،طلا و سکه ، اخبار اقتصادی تحلیلی ، ابزار وب مستر و مقالات اقتصادی از بخش های متنوع این سایت است ، نیازمندی های بازار اقتصادی و سرویس پیامک اخبار و قیمت ها را می توان از قسمت های متمایز این سایت بر شمرد.

2-سرمایه دار (www.sarmayedar.com)
سرمایه دار سایتی متفاوت با قابلیت های جالب است قیمت آنلاین ارز و طلا قیمت آنلاین دلار و نفت و نمودار نوسان قیمت ها از یک ساعت تا یک روز در این سایت قابل مشاهده است، «سرمایه دار» اخبار اقتصادی از خبرگزاری های معتبر را نیز پوشش می دهد ، تماییز جالب این سایت در بخش تحلیل های اقتصادی است که علاوه بر نمایش تحلیل های اقتصادی روز ، هر شخص با عضویت می تواند تحلیل اقتصادی شخصی خود را وارد کند. ابزار قیمت آنلاین و روز برای صاحبان سایت ها که می توانند با کمک آن قیمت های آنلاین را در سایت خود نمایش دهند و نیز خبرنامه هوشمند از دیگر بخش های «سرمایه دار» است.


3-اقتصاد ایران آنلاین (www.eghtesadeiranonline.com)

در بخش نرخ نامه این سایت ، قیمت انواع ارز سکه و طلا ، قیمت اقلام مصرفی و خدماتی قابل مشهاده است به طور کلی نرخ نامه این سایت قیمت های کاملی از انواع نیازمندی های کاربران ارائه داده است ، اخبار ، گفتگو گزارش و مقاله از سایر قسمت های این سایت است.

4-اقتصاد آنلاین (www.eghtesadonline.com)

اقتصاد آنلاین یکی از پر بازدید ترین سایت های اقتصادی –تحلیلی در ایران است. تمرکز بیشتر این سایت بروی اخبار اقتصادی ایران و جهان وهمچنین تحلیل های اقتصادی منحصر بفرد است، در این سایت بخش هایی چون یادداشت که یادداشت های اقتصادی اقتصاددانان ، قیمت آنلاین ارز و طلا و سکه  ، آخرین قیمت ها ی روز بازار و تالاری نیز برای گفتگو کاربران در نظر گرفته شده است.

5-اقتصاد نیوز (www.eghtesadnews.com)

سایت خبری-تحلیلی اقتصادنیوز اولین رسانه آنلاین پارسی‌زبان در حوزه اقتصاد ایران است که اخبار، آمار و تحلیل‌های اقتصادی را در کنار آخرین قیمت ‌انواع کالاها و خدمات به مخاطبان خود عرضه می‌کند اقتصادنیوز به‌عنوان یکی از بازوهای موسسه رسانه‌ای دنیای اقتصاد، رسالت اصلی خود را بر پایه این هدف بنا نهاده است که همه نیازهای خبری، شاخص‌های خرد و کلان اقتصاد ایران، تحولات و قیمت‌های بازارها را در یک بسته هماهنگ، تحلیلی و قابل دسترس در هر زمان و مکان برای فعالان اقتصادی فراهم آورد.

6-طلا نیوز (www.talanews.com)

اساس فعالیت طلا نیوز بروی قیمت لحظه ای طلا و سکه و نمودارات کاملی از تغییرات طلا است ، شاخص بورس قیمت انواع خودرو و اخبار اقتصادی از بخش های دیگر این سایت است .
در این سایت کاربران نظرات خود را به راحتی منعکس کرده و راجب مسائل اقتصادی با یکدیگر تبادل نظر می کنند، بانک اطلاعاتی طلا و جواهر  از بخش های قابل توجه این  سایت می باشد.

7-ایران جیب (www.iranjib.ir)

سایتی با طراحی ساده برای نمایش هرچی واضح تر قیمت های آنلاین سکه و ارز و طلاست ، اخبار روز و قیمت آهن آلات ،مسکن ، خودرو و لوازم دیجیتال از دیگر بخش های این سایت است.
ایران جیب اساس کار خود را دسترسی سریع کاربران به قیمت ها قرار داده است.منبع :
لینک :
کد مطلب: 42
تاریخ و زمان انتشار: 19 مهر 1396, 17:05
واژگان کلیدی: ایران جیب خبرانلاین,آرشیو اخبار ایران جیب,ایران جیب قیمت خودرو,ایران جیب قیمت آهن,تلگرام ایران جیب,ایران جیب موبایل,مشکل سایت ایران جیب,دانلود اپلیکیشن ایران جیب
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/42
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • برنامه شبکه اجتماعی تیندر
 • راه اندازی فروشگاه اینترنتی ارزان در انجام میدم
 • شبکه‌های اجتماعی عجیب و متفاوت در دنیا
 • ۱۰۰ ایده خلاقانه برای ایجاد سایت
 • در مورد داوری جشنواره وب ایران بدانید
 • آشنایی با 12 سایت حوزه علوم ارتباطات
 • سرمایه دار
 • اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران
 • آبتین وب فروشگاه اینترنتی قند رژیمی کامور
  معرفی برترین سایت های اقتصادی
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت
  داغ ترین ها