مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

شنبه، 30 تیر 1397


03/21 1397
برگزاری نخستین رویداد هوکاپ
نخستین رویداد هوکاپ در تاریخ ۷ خرداد سال ۹۷ در مجتمع تجاری مدرن الهیه با حمایت مدیریت مجتمع و تیم Hookup و به میزبانی افطار رستوران Sushi.co برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی مجموعه Hookup، نخستین رویداد هوکاپ در تاریخ ۷ خرداد سال ۹۷ در مجتمع تجاری مدرن الهیه با حمایت مدیریت مجتمع مذکور جناب آقای  مهندس رضا فرخی و تیم Hookup و به میزبانی افطار رستوران Sushi.co برگزار شد.

این مراسم در ابتدا با سخنرانی مهندس رضا فرخی مدیریت محترم مجتمع تجاری مدرن الهیه آغاز شد، او ضمن خوشامدگویی نکاتی را خاطر نشان کرد که مجتمع مدرن الهیه این افتخار را دارد که میزبان سرمایه گذاران در اولین رویداد استارتاپی با رویکردهای آموزشی، تفرحی و سرگرمی و دنیای مد باشد و توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی را در این زمینه حرکتی رو به آینده عنوان کرد.

وی در ادامه حضور سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها در حمایت از تیم های استارتاپی را خالی دیده و از این عزیزان خواستند تا از جوانان و خلاقان در این راه حمایت کنند تا چرخه حرکت اقتصادی را به گردش درآوریم.

اسلامی موسس شرکت QS،به عنوان سخنران بعدی ضمن خوشامدگویی از حضور مهمانان توضیحاتی را در خصوص اهمیت بخش توسعه پایدار و مسئولیت اجتماعی ایراد کرد.

در ادامه این رویداد دکتر روناک بهنیا مدیر استراتژی خلاق Hookup  ضمن خیرمقدم گویی به مهمانان به معرفی اجمالی ۵ تیم استارتاپی پرداختند و اهمیت حمایت سرمایه گذاران را برای رشد استارتاپ‌ها خاطر نشان کرد. اوپیوند میان دنیای تجارت و استارتاپ را بسیار با اهمیت دانسته و بر آن تاکید کرد.

اسامی استارتاپ های شرکت کننده ( به ترتیب ارائه)
-    استارتاپ «مدوپیا»
-    استارتاپ «لامینور»
-    استارتاپ «توگدر»
-    استارتاپ «توباغ
-    استارتاپ«خانه سنتر»

بعد از توضیحات هر تیم استارتاپی سرمایه گذاران علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوع مورد علاقه خود سوالاتی را از هر تیم می پرسیدند و جناب آقای دکتر عماد خیاطی مدیر توسعه اقتصادی Hookup پاسخگوی سوالات مالی و شاخص های اقتصادی تیم های استارتاپی به سرمایه گذاران بودند، ایشان با بیان فرصت های پدید آمده در راستای توسعه اقتصادی، پلتفرم Hookup را راهکاری در جهت حرکت به سوی هماهنگی کسب و کارها با رویکردهای نوین عنوان کرد.

نخستین استارتاپ Hookup با صرف پذیرایی و شام به پایان رسید و سرمایه گذاران علاقمند در انتهای رویداد با برگزارکنندگان،نشست کوتاهی را داشتند.

 امیدواریم که این قدم ها در نهایت گامی باشد برای اعتلا بخشیدن به بازار کار و حمایت از جوانان خلاق در سالی که« حمایت از کالای ایرانی» نام گرفته است، از ایده های ایرانی نیز حمایت کنیم.
همچنین جناب آقای مهندس هومن هوشیاری مدیر هم افزایی کسب و کار Hookup در جهت همراستا کردن کسب و کارهای حاضر با تفکرات نوین استارتاپی، سرمایه گذاران را در تشکیل جلسات عارضه یابی و تکمیل ایده پردازی استارتاپ ها ترغیب کردند.

در پایان مدیران گروه Hookup ضمن تشکر از ارائه تیم های استارتاپی و مدعوین محترم، از مهندس رضا فرخی مدیریت محترم مجتمع مدرن الهیه برای آغاز این حرکت سازنده تشکر ویژه به عمل آوردند، سرمایه گذاران مدعو ضمن بیان حمایت خود از برگزار کنندگان این رویداد تشکر به عمل آوردند.
منبع :
لینک :
کد مطلب: 2692
تاریخ و زمان انتشار: 21 خرداد 1397, 15:05
لینک کوتاه مطلب: https://deeprooted.ir/2692
برگزاری نخستین رویداد هوکاپ
سمت نو
اخبار

رویدادها
کسب و کار های نوپا

TED

معرفی کتاب

سبک زندگی

معرفی سایت