مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دوشنبه، 30 مهر 1397


08/1 1396
دیپروتد TEDxTUA-Tehran University of Arts 
TEDxTUA (Tehran University of Arts) is an independently organized TED-like event!

در راستای نفس گسترش ایده‌های نوین، TEDx رخدادی محلی و مستقل است که افراد مختلف را برای تجربه‌ای TEDمانند دورهم جمع می‌کند. این کنفرانس مجموعه‌ای از سخنرانی افراد مختلف و ویدیو‌های ضبط شده TED است که باعث برانگیختن حس خلاقیت و نوآوری و همچنین گسترش ارتباطات افراد شرکت‌کننده می‌شود. این همایش‌های مستقل با نام TEDx که x در آن به معنای رخدادی مستقل از TED است طبقه‌بندی می‌شوند.
به‌جز کلیت اصولی كه بنیاد TED آنهارا تعیین می كند، هر همایش TEDx از دیگر نمونه‌های آن متفاوت است و هر گروه سعی می‌کند با دعوت از سخنران های خاص خود و انتخاب گلچینی از سخنرانی‌های TED تجربه‌ای خاص و منحصر به فرد را برای شرکت‌کنندگان همایش ایجاد کند. TEDx تلاشی برای ایجاد فرصتی است که افراد یک گروه ،‌یک موسسه، یک منطقه و یا یک دانشگاه بتوانند ایده‌های خود را با دیگران درمیان بگذارند و آنها را تحت تاثیر قرار دهند.
دانشگاه هنر می‌تواند فضایی را ایجاد نماید تا دانشجویان و هنرمندان مشتاقانه برای کشف حوزه‌های نو و خلاقانه فعالیت نمایند، تدکس دانشگاه هنر (TEDxTUA) در این دوره با قالب اصلی «فرای روزمرگی» (Beyond Normality) برگزار می‌شود.
دانشگاه هنر تهران بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی رشته‌های هنری در ایران است که در سال ۱۳۵۸ در پی ادغام پنج موسسه آموزشی هنر دانشگاه فارابی، دانشکده هنرهای تزئینی، دانشکده هنرهای دراماتیک، هنرستان عالی موسیقی و هنرکده موسیقی ملی بوجود آمد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت و صفحه اینستاگرام تدکس دانشگاه هنر مراجعه نمایید:
http://www.tedxtua.com
http://www.instagram.com/tedxtua


منبع : TEDxTUA
لینک :
کد مطلب: 960801795
تاریخ و زمان انتشار: 1 آبان 1396, 03:57
لینک کوتاه مطلب:
https://deeprooted.ir/795
TEDxTUA
سمت نو
اخبار

رویدادها
کسب و کار های نوپا

TED

معرفی کتاب

سبک زندگی

معرفی سایت