مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما  دیپروتد راهکار و ترفند  استارت اپ  علوم اخبار دانش  رویداد  کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب

کلمات کلیدی فرش ماشینی و دستباف

کلمات کلیدی فرش ماشینی و دستباف
بازار فرش دستباف آران و بیدگل, بازار فرش دستباف اردکان, بازار فرش دستباف اصفهان, بازار فرش دستباف تبریز, بازار فرش دستباف قم, بازار فرش دستباف مشهد, بازار فرش دستباف نایین, بازار فرش دستباف کاشان, بازار فرش دستباف یزد, بازار فرش ماشینی آران و بیدگل, بازار فرش ماشینی اردکان, بازار فرش ماشینی اصفهان, بازار فرش ماشینی تبریز, بازار فرش ماشینی قم, بازار فرش ماشینی مشهد, بازار فرش ماشینی نایین, بازار فرش ماشینی کاشان, بازار فرش ماشینی یزد, بهترین فرش دستباف ایران مال کدام شهر است؟, بهترین فرش ماشینی ایران مال کدام شهر است؟, فرش آران و بیدگل, فرش اردکان, فرش اصفهان, فرش تبریز, فرش دستباف آران و بیدگل, فرش دستباف اردکان, فرش دستباف اصفهان


دسته بندی: غیر رسمی
تاریخ: 05 شهریور 1399 نظرات: 0

فهرست شرکت ها و نهادها فعال در بازار سرمایه

فهرست شرکت ها و نهادها فعال در بازار سرمایه
احداث سیستم نیرو,احیاء صنایع خراسان,ارتبـاط رهنما فردا,ارتباط رهنمافردا,ارتباطات زیرساخت,ارتباطات سیار ایران (همراه اول),ارتباطات فرهنگ آزما,ارتباطات و اطلاع رسانی فرابرد شبکه,ارج,ارزش آفرینان پاسارگاد (سرمایه گذاری بانک پاسارگاد),ارزش آفرینان سرمایه,ارزش آفرینان صبا,ارزش آفرینان فدک,ارزش آفرینان میلاد,ارشد سازه توس,ارمغان تجارت مهرگان,اریکه تجارت آذرخش,استارت آپ فیلتریکال,اشتادایران,اطفاء ایران,اطلاع رسانی ملت بازار,اطلاع رسانی و خدمات بورس,اعتباری ملل (عسکریه),افرادید ایرسا,افرانت,افرنگ آرا کوشا,افزار ایمنی احصاء,افزار پرداز رمیس,افزار نوآوران صبا,افست,افق موج ایرانیان,افق مهرکورش,اقتصاد آنلاین,اقتصاد گستر قهرمان,اقتصادی نگین "در ادامه ببینید"


دسته بندی: غیر رسمی
تاریخ: 02 شهریور 1399 نظرات: 0

گردش نخبگان و مین‌روبی تاریخ

گردش نخبگان و مین‌روبی تاریخ  

محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

⭕️ تجربه هر خریدار
مشتریان فروشگاه‌ها هزاران بار خرید کالای باکیفیت از یک فروشگاه یا برخورد صحیح فروشنده آن‌را به یاد نمی‌آورند ولی یک بار خرید کالای بی‌کیفیت یا برخورد بد فروشنده کافی است تا ده‌ها مشتری دیگر را از خرید کردن از آن فروشگاه بازدارند و آن‌را به یاد بسپرند. ما خاطرات بد از فروشنده‌ها، مغازه‌ها و شرکت‌ها را برای همیشه به خاطر می‌سپریم.

این حکایت برای هر سیاست‌مدار و سیاست‌گذاری هم صادق است. مردم به حق، کار مؤثر، ایده درست، سلامت و اثربخشی سیاست‌مدار و سیاست‌گذار را وظیفه او می‌دانند و خطاهایش را هم – حتی اندک – بزرگ و گاه نابخشودنی تصویر می‌کنند،‌ وای به حال خطایی که خودش هم به‌واقع بزرگ باشد.
 

دسته بندی: غیر رسمی
تاریخ: 01 شهریور 1399 نظرات: 0

دلارها که پرواز می‌کنند تو فقیر می‌شوی


محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

رئیس اتاق بازرگانی تهران به استناد آمار بانک مرکزی گفته است در سال‌های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۸ به اندازه ۹۸.۴ میلیارد دلار سرمایه از کشور خارج شده است. ارقام خروج سرمایه از کشور بین ۲.۵ تا ۱۹.۳ میلیارد دلار در سال‌های مختلف متفاوت بوده است. این آمار ظاهرا خروج ارز توسط توریست‌ها را هم شامل می‌شود.

می‌خواهم با مقایسه‌هایی بزرگی این عدد را نشان دهم شاید آن‌ها که باید جدی‌تر به این اندیشیدند که چرا چنین شده است. سؤال ما پس این است که «معنای ۹۸.۴ میلیارد دلار فرار سرمایه از ایران طی ۹ سال – هر سال ۱۰.۹ میلیارد دلار - چیست؟»دسته بندی: غیر رسمی
تاریخ: 01 شهریور 1399 نظرات: 0

کلمه‌ها می‌جنگند

محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

⭕️ صدوچهارده سال پیش در چنین روزی متنی بر دیوار تاریخ ایران آویخته شد که در آن مظفرالدین شاه قاجار «بکف کفایت» خودش، «رعایای صدیق» خودش را به‌واسطه «اراده همایون» و «نیات حسنه» خودش، مفتخر می‌کرد به داشتن «مجلس شورای ملی» که در آن «منتخبین شاهزادگان قاجاریه، علما، اعیان، اشراف، ملاکین، تجار و اصناف» گرد هم آیند تا «نگهبان عدل» باشد و اسباب «ترقی دولت و ملت» ایران را فراهم سازد و رعایا به این واسطه «مشغول دعاگویی دوام این دولت و این مجلس بی‌زوال باشند.»

⭕️ عبارات داخل گیومه‌ها را از متن فرمان مشروطه انتخاب کرده‌ام. هر ایرانی دغدغه‌مند شایسته است که سالی یک بار هم که شده فرمان مشروطه را مطالعه کند، فرمانی که سیزده مرداد 1285 به امضای مظفرالدین شاه رسید و چهارده مرداد سالروز مشروطه‌ شد..

دسته بندی: غیر رسمی
تاریخ: 01 شهریور 1399 نظرات: 0

XML error in File: http://bahmanmarket.ir/rss

XML error: Specification mandate value for attribute async at line 2
داغ ترین ها