- غیر رسمی

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

دسته بندی
دیپروتد دورنما  دیپروتد راهکار و ترفند  استارت اپ  علوم اخبار دانش  رویداد  کتاب خوانی


آگهی
فروشگاه اینترنتی صنایع دستی صبنگو
مطالب

خواندنی ها

 فروشندگی یک حرفه سخت و در عین حال تعیین کننده در موفقیت هر کسب و کاراست.

شرکتها و بنگاههایی که از نیروهای خلاق و ماهر و خنده رو و با سواد (سواد یعنی اینکه محصول رو بشناسند و فروشندگی رو هم بلد باشند) استفاده می کنند، انتظار می رود که فروش بیشتری داشته باشند.خواندنی های امروز

اثرگذاری کرونا بر اقتصاد، پدیده غریبی است که خیلی از تحلیلگران کسب‌وکار را متحیر کرده ‌است.
معمولاً در مواقع بحران‌های اقتصادی، بنگاه‌های بزرگ دچار آسیب می‌شوند و رفته رفته مشکلات آنها به بنگاه‌های کوچک‌تر و بازارهای مالی و خرده فروشی سرایت می‌کند. این بار اما اوضاع متفاوت است و از همان ابتدا، کسب‌وکارهای کوچک و متوسط و بازارها به طور همزمان دچار بحران شده‌اند و البته که کرونا برای نابودی جهان پیرامون خود، خرد و کوچک نمی‌شناسد و بنگاه‌های بزرگ را نیز به ورطه بحران کشانده است.

مطالب روز

تاثیرات ممکن است به دلیل بحرانی بودن منابع حادث شود. به عبارتی برخی مواقع پیش بینی های شما در رابطه با منابع، فرآیندها، حمایت ها، فرصت ها و ... اشتباه از آب در می آید.

صرفا دوره های مالیاتی رسیدگی نشده و یا رسیدگی شده و استرداد نشده مربوط به دوره های مالیاتی سال ۱۳۹۷ تا تاریخ لازم الاجرا شدن قانون بودجه سال ۱۳۹۸، مشمول حکم جزء (۱) بند (ج) تبصره (۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور بوده و حکم موصوف قابل تسری به دوره های مالیاتی سال ۱۳۹۷ آن دسته از صادر کنندگان کالا و خدمات که قبل از لازم الاجراء شدن قانون یاد شده، رسیدگی و مالیات و عوارض ارزش افزوده استرداد گردیده و همچنین دوره های مالیاتی سنوات قبل نمی باشد.

مطالب روز

کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات می‌توانند مشکلات قانونی و موانع فعالیت خود را به فراخور اختیارات مجلس و اولویت ضرورت‌ها، به این سازمان اعلام کرده تا پس از جمع‏ بندی به مجلس یازدهم شورای اسلامی که در ابتدای فعالیت رسمی خود به سر می‌برد، به شکل مدون و رسمی ارسال شود.

مطالب روز

معاون نخست وزیر روسیه اعلام کرد که آغاز سفرهای گردشگری بین المللی در روسیه برای اول ماه جولای (۱۱ تیر ماه) برنامه ریزی شده است بنابراین مرزهای بین المللی روسیه از این تاریخ به بعد باز است.
 صادرات در حال برگشت به مسیر رشد است/تجارت جهانی 32 درصد کوچک شد

 محدودیت بازارهای صادراتی برای تجارت یک خطر محسوب می‌شود. سیاستگذار و متولی تجارت که همان وزارت صنعت است، باید خطرات تجارت را احصا کرده و از طریق دیپلماسی تجاری به دنبال توسعه بازارهای صادراتی باشد. کشور چین در سال ۹۸ به تنهایی شریک تجاری حدود یک چهارم از تجارت فرامرزی ایران بوده است.

داغ ترین ها