امروز: چهارشنبه، 22 آذر 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


03/31 1396
یک آدرس ایمیل برای انتشار در وب 

امروزه برای وبگردان داشتن یک آدرس ایمیل از ضروریات است زیرا برای استفاده از سرویسهای سایتها مختلف باید آدرس ایمیل را هنگام ثبت نام در سایت ارائه کرد. اما مشکلی که پیش می آید این است که پس از اندک مدتی این آدرس ایمیل در اختیار هرزنامه نویسان قرار می گرد و مشکلات فراوانی به وجود می آید.

با ثبت نام در سایت Inbox Alias می توانید هر تعداد آدرس ایمیل که لازم دارید بسازید و از این آدرس برای ثبت نام در سایتهای مختلف استفاده کنید.
 
 
تمام ایمیل های ارسالی به این آدرس از این پس به آدرس اصلی شما ارسال خواهد شد. مزایای استفاده از این سرویس به شرح زیر است:
 
1. مخفی ماندن آدرس اصلی
2. استفاده از این آدرس بدون ترس از دریافت هرزنامه
3. امکان متوقف کردن سرویس در هر زمانی
 
برای ثبت نام در این سایت کافیست 3 مرحله را پشت سر بگذارید.

پس از ورود به سایت اولین مرحله بر قراری یک ارتباط میان آدرس ایمیل اصلی و آدرس مجازی است که این سایت به شما خواهد داد. برای این کار بر روی گزینه Add Alias کلیک کنید .
 
در این مرحله دو انتخاب دارید اول اینکه سایت بصورت خودکار برای شما یک آدرس ایمیل مجازی انتخاب می کند دوم اینکه خودتان یک آدرس تایپ می کند. به همین سادگی آدرس ساخته شده توسط سایت بصورت خودکار با آدرسی که هنگام ثبت نام دادید مربوط شد. هر ایمیلی که به آدرس شما در سایت inboxaliase ارسال شود به صورت خودکار به آدرس اصلی شما فوروارد خواهد شد.
برای غیر فعال کردن این ارتباط نیز کافیست بر روی علامت قفلی که روبروی آدرس ایمیل نمایش داده شده کلیک کنید.منبع :
لینک :
کد مطلب: 1002525