امروز: دوشنبه، 2 بهمن 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


10/17 1396
Touri Trip
Touri Trip (توری تریپ) سفر اختصاصی خود را بسازید.
گردشگرانی که به ایران سفر می کنند، در صورتی که بخواهند برنامه مشخص و زمان بندی شده ای را داشته باشند ناچارند از تورهای ارائه شده توسط آژانس های گردشگری استفاده نمایند. که اصولا این تورها براساس ضوابط گروهی برنامه ریزی می شوند. این در حالی است که عموم توریست ها به دلیل محدودیت ها و چارچوبهای مشخص تور علاقمند هستند به صورت اختصاصی برنامه سفر خود را مشخص نموده و زمان محدود حداکثر استفاده را ببرد.
در طرف دیگر مسئله، راهنمایان گردشگری برای راه اندازی کسب و کار شخصی خود و ارائه خدمات مطلوب گردشگر خارجی، می بایست اقدام به تاسیس آژانس و موسسه گردشگری بنماید. انجام این الزام، به دلیل وجود ضوابط قانونی متعدد و نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه، عملا برای بسیاری از این تور لیدرها امکان پذیر نخواهد بود. با این شرایط، تور لیدر برای کسب درآمد و امرار معاش ناچار به همکاری با آژانس¬های گردشگری و یا خرید مجوز موقت از این مجموعه ها می باشند. این اتفاق باعث عدم دسترسی مستقیم تورلیدر با مشتری (توریست) و عدم امکان برندسازی شخصی و توسعه کسب وکار خواهد شد.
Touri Trip، یک شبکه ارتباطی میان توریست و تورلیدر می باشد. در این شبکه از یک طرف به توریست این امکان داده می شود تا از طریق ارتباط مستقیم با تعداد زیادی تور لیدر، برناه اختصاصی خود را تعریف نموده و راهنمای مدنظر خود را انتخاب نماید. از طرف دیگر، فضا و امکانات متعددی در اختیار تور لیدر قرار خواهد گرفت تا ارتباطی مستقیم با توریست ایجاد نموده و تخصص، توانمندی و سوابق کاری خود را معرفی و در معرض دید کلا گردشگرانی که علاقمند به سفر به ایران هستند، قرار دهد
منبع :
لینک :
کد مطلب: 961017389

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen