مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

10/17 1396
دیپروتد Touri Trip
Touri Trip (توری تریپ) سفر اختصاصی خود را بسازید.
گردشگرانی که به ایران سفر می کنند، در صورتی که بخواهند برنامه مشخص و زمان بندی شده ای را داشته باشند ناچارند از تورهای ارائه شده توسط آژانس های گردشگری استفاده نمایند. که اصولا این تورها براساس ضوابط گروهی برنامه ریزی می شوند. این در حالی است که عموم توریست ها به دلیل محدودیت ها و چارچوبهای مشخص تور علاقمند هستند به صورت اختصاصی برنامه سفر خود را مشخص نموده و زمان محدود حداکثر استفاده را ببرد.
در طرف دیگر مسأله، راهنمایان گردشگری برای راه اندازی کسب و کار شخصی خود و ارائه خدمات مطلوب گردشگر خارجی، می بایست اقدام به بنیاد آژانس و موسسه گردشگری بنماید. انجام این الزام، به دلیل وجود ضوابط قانونی متعدد و نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه، عملا برای بسیاری از این تور لیدرها امکان پذیر نخواهد بود. با این شرایط، تور لیدر برای کسب درآمد و امرار معاش ناچار به همکاری با آژانس¬های گردشگری و یا خرید مجوز موقت از این مجموعه ها می باشند. این اتفاق باعث عدم دسترسی مستقیم تورلیدر با مشتری (توریست) و عدم امکان برندسازی شخصی و توسعه کسب وکار خواهد شد.
Touri Trip، یک شبکه ارتباطی میان توریست و تورلیدر می باشد. در این شبکه از یک طرف به توریست این امکان داده می شود تا از طریق ارتباط مستقیم با تعداد زیادی تور لیدر، برناه اختصاصی خود را تعریف نموده و راهنمای مدنظر خود را انتخاب نماید. از سوی دیگر، فضا و امکانات متعددی در اختیار تور لیدر قرار خواهد گرفت تا ارتباطی مستقیم با توریست ایجاد نموده و تخصص، توانمندی و سوابق کاری خود را معرفی و در معرض دید کلا گردشگرانی که علاقمند به سفر به ایران هستند، قرار دهد
منبع :
لینک :
کد مطلب: 961017389
تاریخ و زمان انتشار: 17 دی 1396, 14:00
واژگان کلیدی:
پیوند کوتاه نوشتار:
https://deeprooted.ir/389
نوشتار های پیشین نویسنده:
 • اینفلوئنسر مارکتینگ چیست و چرا باید آن را انجام دهیم؟
 • چطور اینفلوئنسرهای هدف خود را شناسایی کنیم؟
 • استارت آپ هایی موفق سال 2017
 • استارت آپ
 • اسنپ تریپ عضو جدید خانواده اسنپ
 • مامورخرید ابزاری کارآمد برای کسب و کار ها
 • 7 استارتاپ که در سال 2017 با سرمایه کلان از بین رفتند
 • استارباکس بزرگ‌ترین کافی‌ شاپ زنجیره‌ای جهان
 • سفر اختصاصی خود را بسازید

  ارسال نظر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید: *
   
  سمت نو
  اخبار

  رویدادها
  کسب و کار های نوپا

  TED

  معرفی کتاب

  سبک زندگی

  معرفی سایت