مجله اینترنتی دیپروتد

مجله اینترنتی دیپروتد

ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1397


ساختار پیشنهادی کارولین کامینگر برای داشتن یک ارائه موفق

ساختار پیشنهادی کارولین کامینگر برای داشتن یک ارائه موفق:

  یک داستان بگویید.
  راه حل خود را توضیح دهید.
  موفقیت‌های خود را تشریح کنید.
  بازار هدف را تعریف کنید.
  برنامه خود را برای جذب مشتریان توضیح دهید.
  نمای کلی رقابت خود را خلاصه بیان کنید.
  مدل درآمدی خود را تشریح کنید.
  پیش‌بینی‌های مالی خود را ارائه دهید.
  تیم خود را معرفی کنید.
  نیازهای مالی خود را به‌طور شفاف بیان کنید.
  استراتژی خروج خود را بیان کنید.

به‌منظور داشتن یک ارائه حرفه‌ای، باید نکاتی کلیدی که می‌خواهید به آن‌ها اشاره‌کنید را بدانید و با اولویت‌بندی انتخاب کنید که آیا این نکات باید در قالب اسلاید آورده شود یا بیان شفاهی آن کافی‌ست.

مهاجرت از پروژه به محصول


بسیاری از سازمانها پروژه محور هستند ولی فرآیندهای چابک برپایه تفکر محصول بنا شده اند. یکی از دشواری های ما در برنامه تحول چابک تغییر این نگرش است.
تفاوت اصلی این نگرش، تعیین معیار موفقیت است. معیار معروف موفقیت پروژه : زمان - هزینه - دامنه دقیق است که در بازه زمانی درست با هزینه پیش بینی شده کار وعده داده شده انجام بشود.

اما در موفقیت محصول، معیار ما ارائه ارزش سریع و مستمر به مشتری است. شاید زمان تخمین زده شده نیز محقق نشود، ولی اولین معیار ارزیابی، رضایت مشتری از طریق تحویل مدوام نرم افزار کننده است.

در این مورد بیشتر بخوانید:

https://goo.gl/es4sYM

دسته بندی: اخبار
تاریخ: 29 اردیبهشت 1396 نظرات: 0

هفت ایده‌ی کم‌هزینه‌ی بازاریابی

دیپروتد هفت ایده‌ی کم‌هزینه‌ی بازاریابی 
شرکت‌های رو به رشد گاهی برای کشف قلق بازار هزاران دلار برای مشاوران پرداخت می‌کنند و گاها پیشنهاداتی دریافت می‌کنند که حتی هزینه‌ی بیشتری هم باید بپردازند. اما اگر باهوش باشید راه‌های آسان‌تر و کم هزینه‌تری خواهید یافت.
رانیتیدین چیست؟

رانیتیدین با كاهش اسید معده در درمان مشكلات گوارشی ناشی از افزایش اسید استفاده می شود و از پرمصرف ترین داروها در ایران است. این دارو در واقع یک داروی آنتی هیستامین است که در معده گیرنده های هیستامین را غیر فعال می کند و مانع ترشح اسید از سلول های معده می شود. این دارو در درمان مشكلاتی همچون زخم های معده و دوازدهه، بازگشت اسید از معده به مری و گلو(رفلاكس یا به اصطلاح ترش کردن) و احساس سوزش در معده تا گلو، سوء هاضمه می تواند كمك كننده باشد.دسته بندی: علوم
تاریخ: 27 اردیبهشت 1396 نظرات: 0

هرگز از رقبا بد نگویید

این اصل مقدس را به یاد داشته باشید که اگر بر روی دوستتان گلاب بپاشید او هم همین کار را با شما انجام خواهد داد و اگر سیاهش کنید، او شما را سیاهتر می کند.

دسته بندی: دورنما
تاریخ: 27 اردیبهشت 1396 نظرات: 0