امروز: چهارشنبه، 29 شهریور 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


انقلاب ادامه دارد برای تداوم و حفظ انقلاب باید مبارزه کرد!

انقلاب ادامه دارد  برای تداوم و حفظ انقلاب باید مبارزه کرد 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، حفظ و تداوم هنجارهای انقلابی را دشوار خواندند و نیازمند مبارزه دانستند و افزودند: دست هایی که با اصل انقلاب مخالفت و کارشکنی می‌کردند، در مقابل تداوم هنجارهای انقلابی نیز همین‌گونه عمل می‌کنند؛ اما همچنان‌که پیروزی انقلاب نیازمند مبارزه بود، تثبیت هنجارهای انقلاب و ایجاد جامعه اسلامی نیز نیازمند مبارزه است.
فرصت ها را دریابیم

فرصت ها را دریابیم 
روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها، اجرای زمان هستند که در زندگی بشر اهمیت فراوانی دارند. زمان آن‌قدر مهم است که خداوند با اولین آیه از سوره ی عصر به آن سوگند یاد کرد. کافی است لحظه ای را تصور کنیم که چشم از جهان فرو بسته ایم و دیگر در دنیا مجالی نداریم که برای آخرتمان اندوخته‌ای فراهم کنیم، آنجاست که به اهمیت فوق العاده ی زمان پی خواهیم برد.

بیل گراس Bill Gross

بیل گراس bill gross 
بیل گراس مؤسس شرکت Ideable است که بر پرورش ایده‌های تجاری نوین تمرکز دارد. بیل به ساخت  شرکت GoTo.com، نخستین موتور جست‌وجوگر اسپانسری، کمک کرده است. همچنین، موتور  جست‌وجوی Snap را ساخته است که به کاربران اجازه مشاهده ابرلینک‌ها را می‌دهد.

مدیران چه فرقی با رهبران دارند

مدیران چه فرقی با رهبران دارند 
دیگر وقت آن رسیده که به عنوان یک مدیر بپذیرید، همیشه این شما نیستید که درست می گویید. این رویکرد «یا کاری که می گویم را انجام می دهی یا خداحافظ» هیچ کس را ترغیب نخواهد کرد که در حل مسئله به شما کمک کند

چگونه به بهترین نحو از زبان بدن تان استفاده کنید

چگونه به بهترین نحو از زبان بدن تان استفاده کنید 
استفاده از زبان یکی از راه های موفقیت در کار است. زبان اعضای مختلف بدن همچون چشم یا دست ها می تواند تاثیر مثبتی در روابط داشته باشد و موجب شود دیگران احترام بیشتری برای شما قائل باشند و حرف های شما را بهتر قبول کنند.