امروز: چهارشنبه، 29 شهریور 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


ترس های قبل از ازدواج را بشناسید

ترس های قبل از ازدواج را بشناسید
یک سری ترس هایی قبل از ازدواج می باشد که باید آن را بشناسید.وقتی افراد می‌خواهند درباره موضوع مهمی مثل ازدواج تصمیم‌گیری كنند ممكن است با ترس‌هایی روبه‌رو شوند. به‌خصوص اگر در شرایط مبهمی قرار بگیرند و نتوانند اتفاقاتی را كه قرار است بیفتد پیش‌بینی كنند.

فرصت ها را دریابیم

فرصت ها را دریابیم 
روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها، اجرای زمان هستند که در زندگی بشر اهمیت فراوانی دارند. زمان آن‌قدر مهم است که خداوند با اولین آیه از سوره ی عصر به آن سوگند یاد کرد. کافی است لحظه ای را تصور کنیم که چشم از جهان فرو بسته ایم و دیگر در دنیا مجالی نداریم که برای آخرتمان اندوخته‌ای فراهم کنیم، آنجاست که به اهمیت فوق العاده ی زمان پی خواهیم برد.

ازدواج با فرد ثروتمند یا خوش اخلاق

ازدواج با فرد ثروتمند یا خوش اخلاق 
به راستی در انتخاب همسر ملاک‌های اصلی چیست؟ عشق، ثروت، زیبایی، ایمان، اخلاق، شرافت خانوادگی و ... کدام یک را می توان در نظر گرفت تا به آرامش و بهترین زندگی دست یافت. شاید به عقیده برخی، طرف مقابل باید همه ملاک‌ها را با هم داشته باشد. که چنین موردی کمتر پیدا می شود. در این جا به بررسی این ملاک ها می پردازیم.

درد و دل با همسر در دوران نامزدی

درد و دل با همسر در دوران نامزدی 
شاید فکر کنید که دنیای شما و همسرتان، آنقدر با هم تفاوت می‌کند که حرف‌ها و مشکلات‌تان برایش قابل درک نخواهد بود اما اشتباه می‌کنید. اگر شما بخواهید و برایش تلاش کنید، فاصله تفکرات شما و همسرتان کمتر از چیزی خواهد شد که انتظارش را دارید.