امروز: شنبه، 27 آبان 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


در زلزله ی نپال مردم چگونه کمک کردند؟

در زلزله ی نپال مردم چگونه کمک کردند؟ 
از روزی که زمین کرمانشاه را لرزاند مردم کشورمان برای کمک به هموطنان درنگ نکردند. با اینکه حرکاتشان بسیار ستودنی ست و حس تعلق به این خاک را به آدم می دهد اما می بینیم که هر گروهی جداگانه و بدون اطلاعات کافی درباره مکان های زلزله زده به این منطقه وارد می شود؛ چیزی که باعث هدر رفت انرژی و زمان زیادی می شود. این مشکل همیشه بعد از فجایع مشابه وجود دارد اما تجربه دیگر کشور ها می تواند به ما کمک کند تا این موقعیت ها را به بهترین شکل مدیریت کنیم. یکی از این تجربیات خوب در مورد کشور نپال است.


دسته بندی: گزارش
تاریخ: 27 آبان 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

دانشگاه‌های مورد تایید بعد از سپتامبر2018

دانشگاه‌های مورد تایید بعد از سپتامبر2018 
بدینوسیله به اطلاع آندسته از متقاضیان ادامه تحصیل در خارج  از کشور می‌رساند لیست دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 2018 به روز رسانی شد.

داستان موفقیت مدیرعامل استارباکس

داستان موفقیت مدیرعامل استارباکس 
بعد از حادثه دلخراشی که برای پدر خانواده رخ داد، خانواده هاوارد روزگار خوبی را سپری نمی کردند. پدر خانواده بعد از مدتها انجام کار سخت رانندگی کامیون دچار شکستگی پا شده بود و دیگر از کار افتاده بود. شاید هیچ کدام از همسایه های خانواده شولتز باور نمی کردند روزی هاوارد به یکی از میلیاردرهای آمریکا بدل شود اما او توانست بعد از سالها تلاش، فرانشایز ارزشمند “استارباکس” را بنیان بگذارد. با ما همراه باشید تا از راز موفقیت “هاوارد شولتز” باخبر شویم


دسته بندی: گزارش
تاریخ: 15 آبان 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

بازی نهنگ آبی دیگر وجود ندارد

بازی نهنگ آبی دیگر وجود ندارد
تقریبا سه ماه پیش بود که مطلبی درباره بازی نهنگ آبی خواندم که در آن در مورد این بازی هشدار داده بود. من شروع به پژوهش درباره این بازی کردم. آنچه می خواندم مطالب تکراری درباره این بازی بود که در زبان های مختلف تکرار شده بود. هر چقدر تلاش کردم این بازی را پیدا کنم به نتیجه ای نرسیدم. به همین دلیل از دوست روسی ام آناستازیا برای پیدا کردن این بازی کمک گرفتم، چون این داستان ابتدا در روسیه آغاز شده بود


اورسن ولز؛ سرگذشت یک نابغه

اورسن ولز سرگذشت یک نابغه 
اورسن ولز، نویسنده، تهیه‌کننده، کارگردان، صداپیشه و بازیگرِ سینما، تئاتر، تلویزیون و رادیو بود. کسی که خود به عنوان با استعدادترین کارگردان تاریخ، اولین فیلمش برترین فیلم تاریخ و شخصیت داستان آن فیلم، از برترین شخصیتهای تاریخ سینما معرفی می‌شود.

دسته بندی: گزارش
تاریخ: 24 مهر 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix