امروز: چهارشنبه، 4 بهمن 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


یک آدرس ایمیل برای انتشار در وب

یک آدرس ایمیل برای انتشار در وب 
امروزه برای وبگردان داشتن یک آدرس ایمیل از ضروریات است زیرا برای استفاده از سرویسهای سایتها مختلف باید آدرس ایمیل را هنگام ثبت نام در سایت ارائه کرد. اما مشکلی که پیش می آید این است که پس از اندک مدتی این آدرس ایمیل در اختیار هرزنامه نویسان قرار می گرد و مشکلات فراوانی به وجود می آید.
ریشه عمیق بحران در خاورمیانه

ریشه عمیق بحران در خاورمیانه 
روزنامه ابتکار شرایط جدید منطقه پس از تحولات اخیر عراق و سوریه را بررسی کرد و نوشت: شامگاه یکشنبه شش فروند موشک زمین به زمین از استان های کردستان و کرمانشاه توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با پیمودن مسیری 650 کیلومتری از فراز عراق، پایگاه تروریست ها در شهر دیرالزور سوریه را مورد هدف قرار داد.

دسته بندی: اخبار
تاریخ: 30 خرداد 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

تحمل ابهام


قدرت تحمل ابهام عبارت است از پذیرفتن عدم قطعیت به عنوان بخشی از زندگی، توانایی ادامه حیات با دانش ناقص درباره محیط و تمایل به آغاز فعالیتی مستقل بی‌آنکه شخص بداند آیا موفق

دسته بندی: دورنما
تاریخ: 26 خرداد 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

تکنیک حل خلاق مسئله

نام کتاب  کارآفرینی: 101 تکنیک حل خلاق مسئله

یکی از راه‌های اصلی‌ای که افراد و گروه‌ها می‌توانند  خلاقیت خود را بهبود بخشند فراگیری فرآیندهای خلاقیت، تکنیک‌هایی که از شم ذاتی و توانایی‌های خلاق بهره بگیرد، تکنیک‌هایی که این توانمندی‌ها را به سمت خلق محصولات یا خدمات جدید یا پیشرفته بکشاند، یا فرآیندهای سازمانی کارسازتر و کارآمدتر خلق کند، است.