امروز: چهارشنبه، 4 بهمن 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


هفت ایده‌ی کم‌هزینه‌ی بازاریابی

هفت ایده‌ی کم‌هزینه‌ی بازاریابی 
شرکت‌های رو به رشد گاهی برای کشف قلق بازار هزاران دلار برای مشاوران پرداخت می‌کنند و گاها پیشنهاداتی دریافت می‌کنند که حتی هزینه‌ی بیشتری هم باید بپردازند. اما اگر باهوش باشید راه‌های آسان‌تر و کم هزینه‌تری خواهید یافت.
هرگز از رقبا بد نگویید

این اصل مقدس را به یاد داشته باشید که اگر بر روی دوستتان گلاب بپاشید او هم همین کار را با شما انجام خواهد داد و اگر سیاهش کنید، او شما را سیاهتر می کند.

دسته بندی: دورنما
تاریخ: 27 اردیبهشت 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

قوانین کیهانی موفقیت

 از هر 100 نفر ثروتمندترین افراد حال حاضر دنیا، فقط 7 نفر ثروت خود را به ارث برده‌اند، 36 نفر در خانواده فقیری به دنیا آمده‌اند، 18 نفر هیچ مدرک دانشگاهی‌ نداشتند، 8 نفر از این میلیاردرهای کارآفرین در هر دو این دسته‌ها جای داشتند:  آن‌ها نه خانواده ثروتمندی داشتند و نه تحصیلات دانشگاهی داشتند.

دسته بندی: دورنما
تاریخ: 25 اردیبهشت 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

شرح زندگی نامه حكیم ابوالقاسم فردوسی

روز بزرگداشت فردوسی 
در ایران روز ۲۵ اردیبهشت به نام روز بزرگداشت فردوسی نامگذاری شده‌است.[هر سال در این روز آیین‌های بزرگداشت فردوسی و شاهنامه در دانشگاهها و نهادهای پژوهشی برگزار می‌شود.تریز Triz چیست

 
تریز یا خلاقیت شناسی یکی از شاخه‌های تخصصی علم میان رشته‌ای و چند رشته‌ای خلاقیت‌شناسی یا نوآوری‌شناسی است و از مطالعه الگوهای تکراری بکار رفته در ابداعات و اختراعات گوناگون حاصل شده‌است.

دسته بندی: دانشنامه
تاریخ: 24 اردیبهشت 1396 نظرات: 0 نویسنده: zatix

موفقیت خود را همواره تکرار کنید

  تحقیقات موسسه گالوپ بر روی بیش از ۳ میلیون‌ نفر از انسان‌ها در نقاط مختلف دنیا نشان می‌دهد کسانی که می‌توانند موفق باشند و موفقیت خود را همواره تکرار کنند،افرادی هستند که توانایی‌های خود را به‌خوبی می‌شناسند.