امروز: شنبه، 27 آبان 1396

Deep Rooted Journal

مجله ریشه های عمیق اجتماعی و اقتصادی


از خوردن این قسمت از مرغ خوداری کنید!

از خوردن این قسمت از مرغ خوداری کنید!


معمولا مقدار مشخصی آنتی‌بیوتیک برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ در آب مرغ‌های معمولی، ریخته می‌شود. تمام شرکت‌هایی که این آنتی‌بیوتیک‌ها را تهیه می‌کنند، روی بسته‌بندی داروهای خود می‌نویسند مدت زمان منع مصرف گوشت مرغ بعد از مصرف آن آنتی‌بیوتیک خاص، چقدر است.دسته بندی: علوم
تاریخ: 27 آذر 1395 نظرات: 0 نویسنده: zatix

چرا کارها را کِش میدهیم!

‎ حتماً قانون پارکینسون را در مدیریت شنیده‌اید که می گوید:‌ کار به اندازه زمانی که برای آن در نظر گرفته شده است، طول می‌کشد.

‎ یعنی اگرانجام یک پروژه یک هفته وقت لازم داشته باشد و شما برای انجام آن پروژه دو هفته وقت در نظر بگیرید، آن پروژه به اندازه همان دو هفته کش می آید و طول می کشد و هیچگاه، یک هفته ای (که زمان واقعی آن است) اتمام نمی یابد و به اندازه ی دو هفته برایش وقت صرف می شود.

‎ یکی از دلایلی که می توان برای اینکار بیان کرد این است که معمولا انجام زودتر کار پاداشی ندارد، ولی ممکن است باعث شود تا مسئولیت دیگری به فرد داده شود. همچنین با کش دادن کار فشار کاری کمتری هم به فرد وارد می شود.

‎   راه حل:

‎1   برای رهایی از اثرات منفی این قانون اولین کاری که باید انجام دهید این است که دقت زیادی در مدت زمان فعالیتها به خرج دهید و حتما فعالیتها را به قسمتهای کوچکتری بشکنید و برای آن اجزا، زمان مناسب اختصاص دهید سپس آن اجزا را تحت کنترل بگیرید.

‎2   کار دیگر این است که مدیریت زمان را به کارکنانتان بیاموزید و بر اهمیت این مدیریت زمان در اجرای فعالیتها بسیار تاکید کنید و هیچ کار و فعالیتی را بدون زمانبندی مناسب و مدیریت زمان در آن، نپذیرید.

‎3   افراد و یا گروه هایی را که فعالیت های محوله را زودتر از موعد مقرر انجام می دهند، تشویق کنید

بازاریابی شبکه های اجتماعی متناسب با کسب و کار اینترنتی شما


سوالی که من همیشه در این زمینه دارم چیزی شبیه به این جمله است که " با وجود تمام تفاوت های سایت های شبکه اجتماعی، چگونه باید تشخیص دهیم که کدامیک از این وب سایت ها متناسب با کسب و کار اینترنتی من می باشد! چگونه زمان خود را برای کار بر روی بازاریابی شبکه های اجتماعی تنظیم کنم؟"

دسته بندی: ---
تاریخ: 22 آذر 1395 نظرات: 0 نویسنده: zatix

مدیر روابط عمومی

فردی است که تحت نظارت مدیریت ارشد شرکت / سازمان با بهره گیری از روشهای علمی وظیفه طراحی و اجرای فعالیتهای مختلف از قبیل بررسی و تحلیل افکار عمومی و طراحی و اجرای مصاحبه ها و میزگردهای مطبوعاتی، تهیه و تدوین مطالب نشریات و تبلیغات مربوط به اهداف و برنامه های سازمان خود را بر عهده دارد.

جی. جی. آبرامز؛ از سریال لاست تا جنگ ستارگان

جی. جی. آبرامز


«جفری جیکوب آبرامز» (Jeffrey Jacob Abrams) که بیشتر با نام «جی. جی. آبرامز» شناخته می‌شود؛ یک کارگردان، فیلمنامه‌نویس، تهیه‌کننده و بازیگر آمریکایی است. او بیشتر در ژانر‌های علمی – تخیلی و اکشن فعالیت دارد و بخاطر فیلم‌هایی نظیر «پیشتازان فضا» (Star Trek)، «ماموریت غیرممکن ۳» (Mission: Impossible III) و سریال‌هایی همانند «گمشده» (Lost)، «آلیاس» (Alias) و «فلیسیتی» (Felicity) شناخته می‌شود.دسته بندی: اخبار
تاریخ: 10 آذر 1395 نظرات: 0 نویسنده: zatix

نت برگ برای کسب و کار شما

نت برگ برای کسب و کار شما 
بدون شک هر کسب و کاری از موج جدید مشتریان تازه و دست به نقد برای خرید محصولات و خدمات خود استقبال می‌کند و همیشه در صدد یافتن راهی است که با صرف هزینه کمتر بتواند مشتریان جدیدی را با کسب و کار خود آشنا کند.

رقیب چینی توییتر رکورد شکنی کرد

رقیب چینی توییتر رکورد شکنی کرد 
بر اساس آمار موجود تعداد کاربران ماهانه Weibo به حدود 340 میلیون نفر می رسد که نسبت به سال 2016 حدود 30 درصد افزایش یافته است. حداکثر تعداد کاربران ماهانه توییتر 328 میلیون نفر است.

دسته بندی: ---
تاریخ: 06 آذر 1395 نظرات: 0 نویسنده: zatix